Wpis z mikrobloga

Oddzwaniam do klienta wyjątkowo z telefonu stacjonarnego firmowego, ponieważ służbówka mi się rozładowała. Przygotowuję się na uprzejme powitanie gdy nagle...
-Tylko mi #!$%@? powiedz, że jesteś automatem to Cię #!$%@?...
Wybuchnęłam śmiechem i nie mogąc tego wybuchu powstrzymać dukam:
-Hahaha Witam serdecznie, jestem ChomiczahahahahaKrólowa i hahaha byliśmy umówieni na telefon.
Facet generalnie po kilku kroplach alkoholu- normalnie mega elegancki człowiek, dobrze się bawił na wyjeździe i zapomniał o tym, że byliśmy umówieni:)
Karuzeli śmiechu nie było końca. Kocham swoją pracę.
#heheszki #coolstory #pracbaza #korposwiat
  • 5
  • Odpowiedz
normalnie mega elegancki człowiek


@ChomiczaKrolowa: Robiłam kiedyś zlecenie dla dość znanego gościa, który w opinii publicznej uchodzi za kulturalnego gentlemana, a czaru dodaje mu jeszcze dość przyjemna fizys lekko tylko naznaczona czasem. Podczas którejś z rozmów telefonicznych i ustalaniu zakresu poprawek do tłumaczenia w tle wciąż słyszałam pełne pretensji terkotanie kobiety. Po jakimś kwadransie gość ten swoim miłym i spokojnym głosem poprosił bym chwilę poczekała. Zaraz potem usłyszałam jak agresywnie
  • Odpowiedz
@rdza: jeżeli masz koło siebie kobietę, na którą możesz tak powiedzieć bo się tak zachowuje, to nie widzę nic dziwnego w użyciu takiego słownictwa.
ja oceniam ludzi po tym jaki mają stosunek do mnie, jeśli ktoś jest miły (jak ten Pan przy słuchawce) to tylko to się liczy, a to że do kogo mówi per "#!$%@?" to jego i tej osoby sprawa ;)
  • Odpowiedz
jeżeli masz koło siebie kobietę, na którą możesz tak powiedzieć bo się tak zachowuje, to nie widzę nic dziwnego w użyciu takiego słownictwa.


@LubieJakLubie: A ja owszem. Wierzę, że jakaś kultura słowa obowiązuje nas wszystkich i wierzę, że irytację można ubrać jeśli nie w ładniejsze, to przynajmniej nieponiżające frazy;)

to jego i tej osoby sprawa ;)


@LubieJakLubie: Jasne, jeśli dla dwojga dorosłych ludzi normalnym jest nazywanie się "#!$%@?"
  • Odpowiedz
@rdza: zgadzam się, że kultura słowa itp., ale nawet nie wiesz, jak czasami kobiety potrafią być #!$%@?ące, jojczące, gnębiące, gderające, niewdzięczne, kłamliwe, manipulujące - że masz ochotę przywalić po pysku a wiesz, że nie wypada, bo jest słabsza.
  • Odpowiedz