Wpis z mikrobloga

#pizzagate

tak gadacie o tej pizzy za 65k a tam chyba było napisane że Obama chyba wydał 65k na przeloty, co prawda na przeloty w celu (?) pizza/dogos.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@einz: I think Obama spent about $65,000 of the tax-payers money flying in
pizza/dogs from Chicago for a private party at the White House not long
ago, assume we are using the same channels?
  • Odpowiedz
@Mirkozord: nie wczuwam się jakoś specjalnie w tą aferę ale k---a nigdy nie widziałem żeby ktoś pisał mejle o pizzy, ale gdy ktoś prowadzi bar z pizzą to może mieć jakiś sens i faktycznie chodzi im o pizze xD
  • Odpowiedz
@Mirkozord: no on trochę to źle zinterpretował, ale też trudno mu się dziwić, bo trochę tego napisał. Widać że chłop świeżo się zajawił i nawet dobrze nie wie co czyta. Co nie zmienia faktu że skoro to jest ta sensacyjna część to trudno nie odnieść wrażenia że to trochę na siłę. NO ALE TEŻ KTO PISZE O PIZZY XD TO JEST DZIWNE TROCHĘ.
  • Odpowiedz
@einz: tylko już wiemy że nie można do końca ufać autorowi i samemu też trzeba w źródła zaglądać. A tak mi się nie chce xD
Fakt jednak że dziwnosci tych maili nadal jest oczywista ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Mirkozord: W ogóle konstrukcja gramatyczna czasem jest strasznie dziwna, nie jestem super ogarnięty z angielskiego, ale raczej wyobrażałem sobie że elyty piszą jak ludzie, a tutaj jedno zdanie nie pasuje do drugiego. Chociaż tym Obamą to brzmi jak śmieszkowe przechwalanie się, że wydał tyle hajsu żeby wpaść do nich zjeść pizze. Ma to sensu, jeżeli Ci ludzie są prawdziwie wysoką klasą społeczną, grupą znajomków. Wtedy w-----------e hajsu na takie rzeczy
  • Odpowiedz