Wpis z mikrobloga

Mam ból dupy bo ...
Wiem wiem, jak zaczynałem w HS wszyscy mi mówili żebym nie zaczynał, wiem też że blizzard to nie czerwony krzyż, muszą zarabiać, ale #!$%@? bez jaj, wychodzi przygoda - płacisz, wychodzi dodatek - płacisz, arena - płacisz, ale z tą karczemną bójką to już przegięcie 10 euro lub 1000 gold???
Oni tam pewnie w blizzard sobie siedzą i myślą "ej #!$%@? bójka jest darmowa, zróbmy na tym kase, zrobimy na próbę jedną płatną zobaczymy czy idioci łykną, wydali kase na karty to niech płacą za granie nimi, zrobi się kampanie że to takie uber elitarne itp"
W sumie ja im się nie dziwie, zrobił bym tak samo, zaczynamy od darmówki i wprowadzamy opłaty, większe, coraz większe, jak ktoś chce płacić to trzeba brnąc dalej, tak.

Już widzę te komentarze, jak jesteś cienki to musisz płacić, idź grać w tetrisa, nikt ci nie karze w to grać, ja gram z jedną legendą i wygrywam wszystko etc

Co będzie następne, opłata za pojedynek? Też pewnie chętni by byli, free 2 play xD

#hearthstone
  • 12
  • Odpowiedz
@artur00:

przygoda - płacisz

Przygoda będzie teraz wychodzić raz na rok. 2800 golda to jest, bo ja wiem, miesiąc grindowania? Może półtora max.

wychodzi dodatek - płacisz

Za pakiety klasyczne też płacisz.

arena - płacisz

Już przy wyniku 3/3 wychodzisz na 0

Ta heroiczna bójka była kierowana dla zatwardziałych graczy, którzy mają tysiące golda i tysiące pyłu i po prostu nie mają co robić w tej grze. Takich graczy jest w
  • Odpowiedz
@artur00: serio zrobili bojke płatna? sprawdz tes: legends, karty i paczki wpadaja w porowanniu do hs super szybko a mechanika jest identyczna, plus dodali kilka własnych patentów, no i mniej rng
  • Odpowiedz
@artur00: LEL. Raz, dosłownie RAZ się zdarzyło, że bójka nie jest darmowym pakietem. Do tej pory rozdali 72 PAKIETY, a mogli nie dawać ani jednego, bo kiedyś nie było tego trybu. Odzywa się w tobie prawdziwy Polak.
  • Odpowiedz
Odzywa się w tobie prawdziwy Polak.


@TlustodupyBialorusin: dokładnie, nie lubie być ruchany, nie mieszkam też w piwnicy i nie mam czasu aby siedzieć i grać jak #!$%@? po kilka godzin dziennie, bo da się za darmo, chce wpaść raz na jakiś czas i sobie pograć i tyle. Ale tak się nie da.
  • Odpowiedz
@artur00: No ale kto cie rucha? Chyba nie rozumiesz na jakiej zasadzie działa model Free2Play. Przecież wstęp do aktualnej bójki masz za walutę z gry - za darmo, lub opcjonalnie za hajs. Pozostałe tryby też stoją otworem. Arena to też ruchanie przez chciwego kapitalistę? Tam też trzeba spełnić warunek aby pograć.
  • Odpowiedz
@artur00: Pomyśl sobie, że jest sporo graczy którzy mają wszystkie możliwe decki z mety i już odłożone 5k golda na kolejną przygodę i to wszystko na f2p. Model biznesowy blizzarda musi jakoś działać, a narazie to bez żadnego problemu można wygrindować 1 top deck, reszta to kwestia czasu.
  • Odpowiedz
@artur00: nikt Cie nie zmusza do placenia xDD
Wszystko masz za golda, ktorego mozna uczciwie zarobic ( ͡° ͜ʖ ͡°) brzmisz jakbys oczekiwal ze wszystko Ci beda dawac za darmo - a jaka wtedy byalby frajda z gry? Ze darmowy wstep na arene, darmowe pakiety, wszystko za darmo, moze od razu cala kolekcja wypelniona i gotowe zrobione decki xD?
  • Odpowiedz
@artur00: Widać, że hearthstone to twoja pierwsza karcianka, przy innych (zarówno papierowych jak i elektronicznych) HS jest super darmowy.
  • Odpowiedz
@artur00: Nie rozumiem tego narzekania, ja gram sobie casualowo od czasu do czasu, zadaniami i karczemnymi bójkami można na spokojnie sobie zbierać karty. Oczywiście dobranie dobrej ilości kart potrwa przynajmniej kilka miesięcy, ale przecież o to chodzi, po zebraniu wszystkich kart nie miałbym co robić w tej grze :)

Weź też pod uwagę, że na początku wcale nie było karczemnej bójki i nie było darmowego pakietu co tydzień - a ty
  • Odpowiedz