Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: To był bardzo ciężki i długi dzień. W sprawie zarzutów prokuratury w Gorzowie mogę powiedzieć, że atak na rodzinę boli najbardziej. O tym jak jest naprawdę napisałam w oświadczeniu :
" Znalazłam się w absurdalnej sytuacji. Stawiane mi są zarzuty w sprawie kredytów z 2008 i 2009 roku, o których informacje zamieszczałam w moich zeznaniach majątkowych, a swój kredyt już spłaciłam.
Moje finanse od dziesięciu lat, są jawne, a moje oświadczenia majątkowe były wielokrotnie prześwietlane i badane przez wszystkie możliwe instytucje.
Ponieważ nie można mi nic zarzucić w sprawach związanych z zarządzaniem miastem i finansami publicznymi, rozpoczęło się grzebanie w moim życiu prywatnym, prześwietlono moją rodzinę, osoby mi najbliższe, tych których kocham.
Jak Państwo wiecie, od wielu lat pozostaję w szczęśliwym związku partnerskim, a mój partner trzyma się z dala od polityki i życia publicznego. Dlatego dla wielu z Państwa pozostaje całkowicie anonimowy.
Obiecałam mu, ze pomimo mojego publicznego zaangażowania nic tego nigdy nie zmieni i tak też będzie tym razem. Nie będziemy publicznie opowiadać o naszym prywatnym życiu.
Wiem jednak, że należą się Państwu pewne wyjaśnienia.
Nigdy o tym nie mówiłam, więc wiem, że może to być dla wielu z Państwa dużym zaskoczeniem, ale w tamtym okresie borykaliśmy się z dużymi problemami ze względu na ciężką chorobę dziecka mojego partnera. Zdecydowałam, że sprzedam Włodkowi moje mieszkanie, aby mógł zapewnić mu w przyszłości godne warunki życia oraz, że kupię od Włodka działkę, aby uzyskane w ten sposób pieniądze mógł przeznaczyć na ratowanie zdrowia i życia dziecka.
Zarzuty postawione mi dzisiaj uznaję za bezzasadne. Ubiegając się o kredyt przedstawiłam wszystkie okoliczności zgodnie z prawem. Kredyt został przeze mnie spłacony. Wszystko odbyło się legalnie, zostało potwierdzone notarialnie, bank nie miał nigdy żadnych zastrzeżeń, a informacje o wszystkich tych transakcjach zawsze odnotowywałam w moich oświadczeniach majątkowych. Liczę na jak najszybsze wyjaśnienie tej sprawy. Nie mam nic do ukrycia, jestem niewinna, nie zrobiłam nic złego.
Proszę media o podawanie mojego pełnego imienia i nazwiska oraz wizerunku" #polityka
  • 65
Nie siadać na stołki z niewidocznym napisem "tylko dla dobrej zmiany" i nie będzie kłopotu.
Platforma nie zgłasza w wyborach ludzi z ulicy więc jest Pani z okolic tej kliki która robiła podobne rzeczy tysiącom niewinnych ludzi. I nadal robi choćby mieszkańcom przejmowanych na kupowane i podrabiane kwity kamienic w Warszawie.
@hannazdanowska: Tusk mówił, że zwolni pierwszą osobę, które pomyśli o podwyższeniu podatków, a jak się stało to niestety każdy do dzisiaj odczuwa. Nie ma co wierzyć ludziom mającym władzę, bo to są olbrzymie pieniądze za nawet nie biurową "pracę".
a coś wiadomo w ogóle, w czym zarzuca się poświadczenie nieprawdy? bo samo to, że dla jakiegoś urzędu obywatel na wszelki wypadek jest złym człowiekiem nie jest chyba czymś nadzwyczajnym ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ppawel: naucz się czytać ze zrozumieniem!
ale co czytać?


@ppawel: skoro nie wiesz co czytać to nie dziwi mnie twoja wypowiedź

: "a coś wiadomo w ogóle, w czym zarzuca się poświadczenie nieprawdy? bo samo to, że dla jakiegoś urzędu obywatel na wszelki wypadek jest złym człowiekiem nie jest chyba czymś nadzwyczajnym ( ͡° ʖ̯ ͡°) "
@hannazdanowska: Gdy już wyschną babskie łzy, nadchodzi czas na chłodną refleksję. Nie dodaje mi się z ty dzieckiem i wyczuwam perfidne kłamstwo, wymyślone naprędce, po wizycie w prokuraturze (tam skorzystała pani z odmowy zeznań) To podłe, aby tak wykorzystywać do swoich brudnych rozgrywek niewinne dziecko i medialnie #!$%@?ć, jak to się jest zarzynanym przez władzę u steru. Wy w PO nie macie już ani grama honoru i pełzacie jak pluskwy, gdy
Gazeta wyborcza traci czytelnikow, kiszczak wykitowal, Tomasz Lis utracil swoja pozycje, Hanna Zdanowska pod okiem prokuratury. Z dnia na dzien coraz lepszy staje sie ten swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Calhil: To sobie wybrałeś wskaźniki zmiany świata...
Jak w lesie ( ͡° ʖ̯ ͡°)