Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: To był bardzo ciężki i długi dzień. W sprawie zarzutów prokuratury w Gorzowie mogę powiedzieć, że atak na rodzinę boli najbardziej. O tym jak jest naprawdę napisałam w oświadczeniu :
" Znalazłam się w absurdalnej sytuacji. Stawiane mi są zarzuty w sprawie kredytów z 2008 i 2009 roku, o których informacje zamieszczałam w moich zeznaniach majątkowych, a swój kredyt już spłaciłam.
Moje finanse od dziesięciu lat, są jawne, a moje oświadczenia majątkowe były wielokrotnie prześwietlane i badane przez wszystkie możliwe instytucje.
Ponieważ nie można mi nic zarzucić w sprawach związanych z zarządzaniem miastem i finansami publicznymi, rozpoczęło się grzebanie w moim życiu prywatnym, prześwietlono moją rodzinę, osoby mi najbliższe, tych których kocham.
Jak Państwo wiecie, od wielu lat pozostaję w szczęśliwym związku partnerskim, a mój partner trzyma się z dala od polityki i życia publicznego. Dlatego dla wielu z Państwa pozostaje całkowicie anonimowy.
Obiecałam mu, ze pomimo mojego publicznego zaangażowania nic tego nigdy nie zmieni i tak też będzie tym razem. Nie będziemy publicznie opowiadać o naszym prywatnym życiu.
Wiem jednak, że należą się Państwu pewne wyjaśnienia.
Nigdy o tym nie mówiłam, więc wiem, że może to być dla wielu z Państwa dużym zaskoczeniem, ale w tamtym okresie borykaliśmy się z dużymi problemami ze względu na ciężką chorobę dziecka mojego partnera. Zdecydowałam, że sprzedam Włodkowi moje mieszkanie, aby mógł zapewnić mu w przyszłości godne warunki życia oraz, że kupię od Włodka działkę, aby uzyskane w ten sposób pieniądze mógł przeznaczyć na ratowanie zdrowia i życia dziecka.
Zarzuty postawione mi dzisiaj uznaję za bezzasadne. Ubiegając się o kredyt przedstawiłam wszystkie okoliczności zgodnie z prawem. Kredyt został przeze mnie spłacony. Wszystko odbyło się legalnie, zostało potwierdzone notarialnie, bank nie miał nigdy żadnych zastrzeżeń, a informacje o wszystkich tych transakcjach zawsze odnotowywałam w moich oświadczeniach majątkowych. Liczę na jak najszybsze wyjaśnienie tej sprawy. Nie mam nic do ukrycia, jestem niewinna, nie zrobiłam nic złego.
Proszę media o podawanie mojego pełnego imienia i nazwiska oraz wizerunku" #polityka
  • 65
władza obecna prześwietla przekręty władzy poprzedniej. nie wierzę w to, że p. Zdanowską "wybrali" przypadkowo, bo idąc tym tropem to sprawy miałby każdy działacz poprzedniej władzy. i tak jak ktoś wyżej napisał - co ma sprzedaż mieszkania i kupno działki do choroby dziecka? mówią, że tylko winny się tłumaczy - ale żeby w tak żenujący sposób?
@hannazdanowska: Pani Hanno chociaż jestem z innego miasta, ba nawet głosowałem za obecnym rządem, to wierzę że jest Pani uczciwą kobietą i jest całkowicie niewinna. Mam dziwne przeczucie że po prostu, chcą zniszczyć Pani życie. Wczoraj w TV widziałem jak Pani płakała, proszę sie trzymać jest Pani silną kobietą. Pozdrawiam z Wa-Wa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą w kilka lat spłacić 500,000zł kredytu.


@CzystaMaestria: Dla pracującej osoby pięćset złotych to nie są kosmiczne pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ok, wiem, że pomyliłeś znak separatora tysięcy z dziesiętnym. Ale jak podzielisz tą kwotę przez 7 lat po 12 miesięcy, czyli przez 84 to rata miesięczna wychodzi ok. 6 tys (odsetki w kredytach hipotecznych są na tyle niskie, że przy kilku latach nie zmienią
@hannazdanowska: Gazeta wyborcza traci czytelnikow, kiszczak wykitowal, Tomasz Lis utracil swoja pozycje, Hanna Zdanowska pod okiem prokuratury. Z dnia na dzien coraz lepszy staje sie ten swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie to mnie nie obchodzi, czy jest Pani winna czy nie. Samo Pani zachowanie sugeruje, ze cos Pani ukrywa i jest nie do konca szczera. Teraz przynajmniej pozna Pani jak czuja sie ludzie, ktorymi zainteresuja