Wpis z mikrobloga

Oczywiście to wszystko tylko teoria spiskowa, nic takiego nie ma miejsca. Pedofilie nie istnieją, a jeśli już to na pewno nie mają powiązań z władzą! A maile? Co to za problem sfałszować 600 tys mailów... A ten, no, ta pizza i ta cała niby pedo-otoczka, przecież to taki prank, heheszki. Clinton? Jaka Clinton, nie znamy żadnej Clinton... a, że powiązania z tą pedo wyspą... nie, to tylko teoria spiskowa... tak... wiem, że to powszechne, że niby Clintonowie tam latali... ale co, nie mogą? Mogą. Oj, goje, goje, zajmijcie się lepiej sobą a nie jakieś afery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[wincyj w komentarzach]

#pizzagate #afera #wikileaks
Pobierz F.....z - Oczywiście to wszystko tylko teoria spiskowa, nic takiego nie ma miejsca. P...
źródło: comment_cLJVLRrACf2zsVKOg0HsGkh9UVgAELU6.jpg
  • 19
@Foliarz: Jak już pisałem pod znaleziskiem, za te poszlaki nie mogą nikogo zatrzymać. Potrzeba jakichś dowodów, których nie widać. Jak to teraz wszystko wypłynęło, to jeśli są jakieś dowody (zdjęcia itp) to będą tylko ostrożniejsi by się nie wkopać. Nie wiem czy nie lepiej by było gdyby to wszystko nie wyszło, a odpowiednie służby zajeły się tym po cichu, by nie spłoszyć osób w to zamieszanych
@Foliarz: Tak wgl ktoś w znalezisku napisał że komentarz pod zdjęciem z tym dzieciakiem gryzącym eurosy oznacza ''wdał się w ciebie'', może coś źle zrozumiałem ale tamten właściciel pizzeri to pedał, jak miałby niby dorobić się potomstwa? xD