Wpis z mikrobloga

Czołem mirki i mirabelki!
Wbijam z nowym editem, który stworzyłem wraz z @wspodnicynamtb, jako taką małą reklamę jej ciuchów #contourcycling.
Mam nadzieję, że będzie sie podobać. Technicznie było trochę problemów, miedzy innymi miałem łączenie obrazu z 3 róznych kamer, w tym pierwszy raz lataliśmy swoim własnym dronem, do czegoś co wyjdzie poza własny komputer. Generalnie jestem całkiem zadowolony z efektu. Miło było pozapierdzielać w otwarym bagażniku 50 km/h ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zajaweczka do kręcenia jest coraz mocniejsza :D
Taguję
#rower #szosa na więcej nie mam pomysłu :D
kotostrupoo - Czołem mirki i mirabelki!
Wbijam z nowym editem, który stworzyłem wraz...
  • 22
@kotostrupoo: Wiyncy HDRa.
Generalnie żaden ze mnie specjalista, dlatego filmik uważam za bardzo udany i sam bym taki chciał mieć. Obejrzałem kilka razy, naprawdę przyjemnie się ogląda.
Gdyby to miałby być jakiś mocno promocyjny materiał to pewnie byśmy się szczegółów zaczęli czepiać, bo faktycznie trochę momentami kulawo z ostrością, niektóre ujęcia można by poprawić, dron chyba nie nagrywał 30fps, itd.
Ale jak na pierwszy raz to Wasza współpraca naprawdę dała super
@Jarython: Sorki za czas odpowiedzi, ale zapomniałem o powiadomieniu :D
Tutaj akurat jedno to z tyłu, jak mnie wyprzedzili. Generalnie deska się nie sprawdziła. Nie czułem się bezpiecznie przy wiekszych prędkosciach, więc przerzucilismy się na nagrywanie z auta. No i deska się już nie sprawdzi bo ją zgubiłem tego pamiętnego dnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)