Wpis z mikrobloga

Cześć, czy są tutaj ludzie zainteresowani AMA byłego pracownika "branży" hazardowej? Mam na myśli osobę, która odpowiedzialna była za funkcjonowanie kilkudziesięciu salonów z automatami, tzw hotspot'ow tj. Nadzór nad działaniem automatów, systematyczne wyciąganie z nich pieniędzy oraz dbanie o inne rzeczy związane z funkcjonowaniem tychże punktów. #hazard #hotspot #maszyny #ama
  • 10
  • Odpowiedz
@PSZMO Ile zarabiasz, wolałbys zabijać konie czy kaczki, czy na marsie jest woda, co sądzisz o elonie musku, ile masz lat, najciekawsza sytuacja z czasów prowadzenia biznesu, grozili ci, ktos cię chciał wydymac na hajs.. Reszte pytań weź sobie z innych ama, zawsze to samo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Nie będę robił znaleziska, gdyż odzew ze strony mirkow był #!$%@?. Już AMA dowoziciela pizzy miało większy odzew. Jednakże nie zostawię Was bez odpowiedzi..
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Pirat_Brodacz xo do zarobków - 3 tys zł miesięcznie. Słabo jak na odpowiedzialna pracę, kiedy co tydzień przywozisz do domu ok 50k pln utargu z maszyn. Mam 25,lat, najciekawsza sytuacja to ból dupy hazardzistow, kiedy otwieralem automat z pieniędzmi, które wrzucili do środka, tak często bul dupy polskich emigrantów przegrywajacych w jeden wieczór dorobek kilku miesięcy emigracji. Grozili mi średnio co miesiąc. Różni ludzie: od sfrustrowanych januszy przegrywających swoją wypłatę po sebiksow,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mmws AMA nie będzie, gdyż moja idea spotkała się ze słabą odpowiedzią mirkow. Jeśli jednak masz jakieś pytanie to odpowiem. Cześć
  • Odpowiedz