Wpis z mikrobloga

@Zatwardzenie: Z tego co czytałem to ma jakieś milion zwierząt i nikt nie chce jej z nimi wynająć. Jak nie odda ich komuś czy coś to się nie wyprowadzi, bo nikt się na to nie zgodzi.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: eh no też mam takie poyebane akcje u siebie. I by mi to w sumie wisiało, wyprowadziłbym się w #!$%@?, ale do gry dochodzą 2 młodsi bracia w gimbie i 3 letnia siostra. Więc tak łatwo #!$%@? nie odpuszczę.
  • Odpowiedz
@kicajka: Jeżeli nie znacie jej osobiście to na pewno nie wiecie co siedzi jej w głowie, może nie jest w stanie zrobić tego pierwszego kroku, może ma jakies problemy ze swoja psychiką, ale nie kierwa, najlepiej krytykować nie ważne jaka jest na prawdę , ważne wpisy na portalu ze śmiesznymi obrazkami, nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
@Rurka_z_Kremem skoro jej nie znam realnie, to jak mam ją ocenić po tym jak się zachowuje poza internetem? Mówię co myślę o niej po tym co widzę tutaj :) poza tym czym się różni człowiek w internecie od tego poza nim? Dla mnie niczym, bo normalny człowiek nikogo nie udaje, nie kłamie, nie zmyśla, a szczególnie na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
A gdybyś przestudiował/a jej wpisy na przestrzeni lat jakie tu
  • Odpowiedz
@kicajka: Człowiek w Internecie może sie różnić od człowieka poza nim ze ja na przykład mógłbym się podawać za Fidela Castro i opowiadać o tym ze o 21:37 lubię pić popołudniową herbatę, albo udawać szczęśliwego człowieka mimo ze codziennie umieram w środku, w każdym razie Internet to jedna z ludzkich masek. Kiedys przez jakiś czas mialem okazje pisac z nią osobiście i jestem w stanie uwierzyć ze ma problemy z
  • Odpowiedz
@Rurka_z_Kremem ja nie rozumiem, po co kogoś udawać, gdziekolwiek?
Ja nie mówię, że nie ma problemów, bo każdy je ma, ale pewne rzeczy według mnie są przesadzone, przekoloryzowane i [dodaj tu sobie wszelkie inne określenia wyolbrzymienia].
  • Odpowiedz
@Mlucek: dokładnie, w końcu ktoś nie wytrzymuje i się wiesza jak mój sąsiad i wielkie zdziwko o #!$%@? jak to się stało xD i w dalszym ciągu zero zrozumienia dla człowieka tylko wynaleźli sobie wygodny powód i wszyscy zadowoleni-długi i hazard bo ponoć przegrał trochę hajsu na maszynach i wziął parę pożyczek, tak to na pewno był jedyny powód xD #!$%@? niektórzy ludzie to są tacy debile, że momentami nie
  • Odpowiedz