Wpis z mikrobloga

@vasil: @Madlen_: Przecież OP i reszta narzeka na to, że jeśli rodzice traktują ją jak śmiecia to czemu się nie wyprowadzi, a reszta która ją broni po prostu mówi o tym, że nie jest to łatwą sprawą wyprowadzić się mając te około 18. trochę trudno mi wyobrazić sobie, że jest ona jakąś patologią by być tak traktowaną przez własnych rodziców(przecież to, że mają dziecko to jest ich wybór
  • Odpowiedz
ja wiem, że wypok serious business xD ale przyjmijmy na chwile, że laska jest w ciężkiej depresji bo starzy rzeczywiście są tak #!$%@?ęci - prawdopodobnie przez jej dziadków, a rodziców starych, którzy też się znęcali nad nimi
laska przychodzi na wykop i słyszy, że #!$%@? XD i to na pewno jej wina XD nic nie mówię, ale w opcji skakanko z balkonu to jest open and shut case - CZEMU się tak
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i #!$%@? z domu będzie można tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobraźni i na przykład po uslyszeniu od starego #!$%@? i ze jest sie #!$%@? dziwka wciąż tam mieszkaja.
  • Odpowiedz
@ejadaz689: tu nie o to chodzi. Ludzie oferowali jej pomoc ale ona wszystko odrzuca wymyślając powody na poczekaniu - a to że nie wynajmują ze zwierzętami, a to że nie ograniczy ich ilości i na koniec pisze ze woli wyskoczyc z okna.
  • Odpowiedz
laska przychodzi na wykop i słyszy, że #!$%@? XD i to na pewno jej wina XD


@Mlucek: Bo nic nie motywuje bardziej niż stwierdzenie, że twoje problemy są gówno warte i to twoja wina ( ͡° ͜ʖ ͡°)#shitwykopsays jeszcze brakuje powiedzenia, że inni na świecie mają gorzej
  • Odpowiedz