Wpis z mikrobloga

#audi #r8 #motoryzacja
Miód na moje uszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ciekawe jak zapytałem różowego co sądzi o tym żebym sobie takie kupił kiedyś to stwierdziła że średnie, a jak zapytałem czy miała by po wyglądzie i dźwieku ocenić ile takie używane auto kosztuje to strzeliła że 50 000zł :D . Żeby nie było różowy zna ceny samochodów ale głównie takich typu vw, audi a3 itd. Nie wiem czym się kierują różowe oceniając wygląd auta ale jestem pewien że wiele z nich podobnie jak ona stwierdziłoby że zadbane audi a3 wygląda na droższe i lepsze wizualnie niż r8.
  • 16
@twinzpl: Też niedawno odkryłem jakie tanie są wersje v8 i chociaż wiem że byłby to zakup nieopłacalny, duże koszty utrzymania itd. to strasznie mnie męczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jeszcze sprawę pogarszają firmy oferujące leasing na używane samochody bo w leasingu to ten samochód jest na wyciągnięcie ręki :D
@cup12552: bo R8 jest ogólnie mało ciekawy choć technicznie to prawie supersamochód. W tej kwocie jednak można kupić znacznie ciekawsze samochody… Aston Martin, Maserati, Porsche 911 - R8 przy nich wypada blado.
@dGustator: r8 wypada blado przy 911 albo maserati? Wizualnie i technicznie wygląda znacznie lepiej moim zdaniem.
Są to bardziej prestiżowe marki niż audi ale to wciąż zwykłe samochody, bez centralnie położonego silnika i aspiracji do bycia jak lambo.
@dGustator: Z podstawowym 911 miałem trochę doświadczeń i w mojej opinii wypada słabo porównując silnik/moc/prowadzenie do ceny. Wydaje mi się że wizualnie też mniej przykuwa uwagę niż audi chociaż wiadomo że mówiąc mam porsche zrobisz większe wrażenie niż mówiąc mam audi.
r8 wypada blado przy 911 albo maserati?


@cup12552: tak, brak mu charakteru - to po prostu sportowe Audi. Łączy cechy wizualne najtańszych modeli i jednocześnie nie ma w nim żadnej historycznej inspiracji. Nie ma w nim nic ciekawego, ani ładnej linii, ani świeżości, a ma za dużo wspólnego z własnymi kompaktami.

Z podstawowym 911 miałem trochę doświadczeń i w mojej opinii wypada słabo porównując silnik/moc do ceny.


@cup12552: Porsche ma
@dGustator: Widocznie wolisz eleganckie sportowe samochody niż te krzykliwe, R8 znacznie bliżej do lamborghini niż do astona martina, i wolałbym nawet najzwyklejsze gallardo od db9 ale nie wszyscy lubią tak krzykliwe samochody.
@pogop: akurat r8 ma niezły współczynnik ceny do tego co oferuje technicznie.

@dGustator: też bym wolał gallardo, problem w tym że z tego samego rocznika kosztuje 2 razy więcej niż audi a nie jestem przekonany czy jest aż 2 razy lepsze.