Wpis z mikrobloga


Posiadanie kogoś na czarnej liscie to tchórzostwo. Rozumiem jeszcze jeżeli jest ktoś kto cie bezposrednio w prywatnych wiadomosciach atakuje i poprostu nie zyczysz sobie zeby zawracal ci dupe. Spoko.

Ale jak masz kogos na czarnej bo nie podobaja ci sie jego poglady to JA PIERHDOLE KUHWA. JAK W LESIE. Obsrane dupy macie bo ktos ma inna opinie od waszej i nie chcecie tego widziec. #!$%@? tchórze. I jeszcze jakie dumne mireczki z tego ze moga kogos dac na czarno, nawet grożą! Jakby to #!$%@? miało jakies znaczenie, że jeden płatek sniegu nie odczyta czyjejs wiadomosci, albo nie bedzie widzial postów bo mu psujesz nastrój odmiennymi pogladami. PACHNIE LASEM.

Albo te konkursy kogo wywalić i czy sobie zasłużył by go wyzwolić z jakiejs czarnej listy. #!$%@? UWOLNIJCIE BARABASZA. Jakby wyzwolenie z jakiejś gówno wartej listy, jakiegoś mireczka/mirabelki z przerośniętym ego było jakąś nagrodą za dobre sprawowanie czy ki #!$%@?. Bo nie jest wart mojego wzroku. Tragedia okrutna.

inb4 Nie, nie dostałem sie ostatnio na żadną czarnolisto, a jak tak to mam to w #!$%@?.

Obrazek bardzo powiązany. Opisuje sytuacje z #czarnolisto
#oswiadczenie #niepopularnaopinia
Pobierz DrMru - ! TL;DR: Moim zdaniem, ktoś kto ma RiGCZ i chce mieć pełne spektrum opinii na...
źródło: comment_5k69bvj5WswWylWyOsZtiOo5BPtvjPML.jpg
  • 3