Wpis z mikrobloga

@oleum: ja pójdę pod prąd i powiem, że goldberg wygra. To jedyny sensowny booking. Na obecną chwilę, nikt w rosterze WWE (poza takerem) nie ma w kayfabe szans z Lesnarem. Wynik każdej jego walki jest przewidywalny przez co bork zaczyna się ludziom nudzić.

Upokorzenie bestii przez człowieka z zewnątrz to naprawi i problem lesnara rozstanie ostatecznie rozwiązany. Po przegranej z Goldbergiem przestanie być niepokonanym bogiem i walka z np. romkiem albo
@oleum: Goldberg na pewno nie wracałby tylko żeby jednorazowo dostać #!$%@?, z drugiej strony brock nie może przegrać bo to brock, więc

ech, mam przeczucie, że walka skończy się na jakiejś interwencji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xeeeeeeenu: @morchol: Czy dobrze kojarze, że Goldberg zaznaczył gdzieś że jest to jego ostatnia walka? No bo jeśli tak to raczej nie pogrążą legendy porażką. Jestem trochę do tyłu z nowościami i mogłem coś pokręcić.
@oleum
@xeeeeeeenu Lesnar wygra na 99,9% wygra. Vince nie jest głupi i nie podłoży swojej kury znoszącej złote jaja produktowi WCW. Taka sama sytuacja w walce Sting vs HHH. Oprócz tego zwycięstwo Goldberga nic nikomu nie da. Goldberg wrócił na jedną (może druga na WM jak będzie dobrze) walkę, a Lesnar to jednak stały gość w rosterze z takim star powerem, że czyste pokonanie Lesnara to więcej niż odebranie streaku staremu Undertakerowi.
hehe Sting i jego zwycięstwa w WWE xD


@MSKappa: nie przypominaj mi o tym, bo mnie szlag trafi. Triple H z Vincem powinni siedzieć w pierdlu za ten booking ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przypomina mi się reakcja Scotta Halla i Hogana:

“You need to remember that Vince is never going to go with something he didn’t create. But we didn’t get anything done at the rehearsal
@oleum: no i Goldberg w jakimś wywiadzie ostatnio stwierdził, że czuje się fatalnie po tych kilku występach na RAW gdzie jedyna fizyczna aktywnością był szybki #!$%@? spuszczony Rusevowi. Wątpie mocno by był to powrót na więcej niż jedną walkę.