Wpis z mikrobloga

Się gość ewidentnie pomylił, mój sąsiad dokładnie planeta obok ten sam sojusz, chyba się gościowi cyferki zamieniły x]
Ciekawe czy doleci czy się kapnie a jak doleci to mnie pewnie r------e bo to gość z ranku 96
Dobrze że ktoś z po za sojuszu potrafi wesprzeć ;)
btw czy ktoś do c---a może mi wreszcie odpisać? Pisałem już tam do kilku osób odnośnie rangi i w ogóle, nikt k---a po za Wykopowymmirkiem nie śmiał odpisać. #servogame
M.....d - Się gość ewidentnie pomylił, mój sąsiad dokładnie planeta obok ten sam soju...

źródło: comment_NNyMsNmEhTs90QJj854LVXUVgI9LnkWV.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mald: No np. ja do Ciebie pisałam pierwszego czy drugiego dnia jak dołączyłeś do sojuszu. Chciałam Ci przesłać trochę surowców na start i co? I nie odpisałeś. To przepraszam bardzo, ale drugi raz z ofertą pomocy nie wyjdę. Ale #boldupy mocno, bo nikt nie odpisuje i nie pomaga!
  • Odpowiedz
@Lillain: Fakt, osoba która mnie przyjęła do sojuszu zapytała jaki mam nick na wykopie, choć w podaniu zaznaczyłem że te same nicki, potem zaznaczyłem kilka innych wiadomości jak powitalne i dałem usuń wszystkie, ku mojemu zdziwieniu usunęło wszystkie a nie tylko zaznaczone, dlatego nie odpisałem bo nie zapamiętałem kto pisał.
Ogólnie odezwałem się do kilku osób bo nie widzę listy sojuszniczej i leciałem po spisie, dowiedziałem się że destroyah to
  • Odpowiedz