Wpis z mikrobloga

W końcu jestem po wizycie u psychiatry. Już nie wiem jak długo się do niej zabierałem. :P ogólnie lekarz najbardziej polecała mi wizytę w szpitalu w którym pracuje nawet od jutra, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam na te chwile. Zostało więc przy lekach i wizyty niedługo. Pora wyjść z mentalnego przegrywu mirki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#depresja #wygryw
Pobierz Camarde - W końcu jestem po wizycie u psychiatry. Już nie wiem jak długo się do niej ...
źródło: comment_Awoxm96p06kxohRDrXCkom1dwcOjCU5U.jpg
  • 51
@RPG-7: 0.25
@majlo1985: o psychoterapi będę myślał również ale jakieś leki muszę brać bo można powiedzieć że fizycznie czuje ze chemia u mnie w głowie nie działa. Wachania nastrojów są takie że z godziny na godzinę potrafię przejść z planowania sobie życia do natrętnych myśli samobójczych, a przez swoje lęki rzuciłem już studia i nie raz coś zawaliłem.
@donekmaogonek: @zespol_niebieskich_pieluszek: trittico już kiedyś brałem ale za krótko bo
Zastanawiam się też jak to będzie wyglądało z tolerancją na afobam biorąc pod uwagę że wszędzie pisze że organizm szybko się przyzwyczaja. Czy po dwóch tygodniach branie tego 0.25 rano i wieczorem nie przestanie mieć sensu.
@majlo1985: Brałem Zolpic i Afobam są to silne leki, z pewnością lekarz nie przepisuje ich na chandrę, a na zaburzoną pracę mózgu. Po za tym OP pisze, że był uzależniony od narkotyków wiec ma rozwalone neuroprzekaźniki, w takim wypadku leki są konieczne.