Wpis z mikrobloga

#traficar #krakow Miałam napisać pod tagiem już jakiś czas temu, ale mi się zapomniało. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Polecam traficara. Przeprowadzaliśmy się i potrzebowaliśmy przewieźć rzeczy + zrobić większe zakupy w Ikei i supermarkecie. Padło na traficara, bo w ostatniej chwili okazało się, że osoba która miała nam pożyczyć auto nie mogła tego zrobić. Zależało nam na wygodzie, mieliśmy praktycznie całe miasto do objechania (patrz: liczba zrobionych kilometrów). No i nie żałujemy.
Jedyny problem, na jaki natrafiliśmy, to że aplikacja przed zakończeniem wynajmu pokazała większą kwotę do zapłaty niż wartość rzeczywista. Po odłożeniu kluczyków do schowka i zamknięciu auta przeliczyło wszystko jeszcze raz (?) i wyskoczyła inna liczba.
Autko wygodne i czyste. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie mam w zasadzie nic większego do zarzucenia ani samochodowi, którym jechaliśmy, ani aplikacji, ani niczemu innemu.
s.....e - #traficar #krakow Miałam napisać pod tagiem już jakiś czas temu, ale mi się...

źródło: comment_llL8k5ZeStnJeZRQles1EylXfxYa7MKC.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@sillygiraffe ta różnica kosztów wynika z tego, że przed zakończeniem wynajmu aplikacja nie liczy czasu postoju, tylko liczy minuty jak za ciągłą jazde. Po zakończeniu wynajmu dopiero bierze pod uwagę postój
  • Odpowiedz
drogo, podobnie by CI wyszło w normalnej wypożyczalni za 24h.


@blackphoenix: Niestety nie masz racji, koszt wypożyczenia Corsy (taka jak w traficar) w większości krakowskich wypożyczalni to około 130-140 zł/doba, do tego musisz doliczyć paliwo, które musisz uzupełnić do takiego stanu jaki był w momencie wypożyczania samochodu, ponad to musisz zostawić kaucję w wysokości 500 zł i odstawić samochód w wybrane miejsce. Sumując 130 zł + ok 50 zł paliwo
  • Odpowiedz