Wpis z mikrobloga

Szwagier usunął mnie ze znajomych na FB bo ośmielam się mieć inne zdanie niż to oficjalnie forsowane przez partię władzy. Konstruktywne krytykowanie działań rządu w kręgach rodzinnych i prezentowanie własnych poglądów jest mocno ryzykowne. Dualizm polityczny siedzący w głowach fanatyków PiSu jest porażający. Jeżeli nie podobają ci się działania rządu to jesteś Kodziarzem, lemingiem PO itp. itd. Nie ma w ich głowach miejsca na to że możesz mieć swoje własne zdanie - trzeba koniecznie gdzieś Ciebie przyszyć. Kto nie z nami ten przeciwko nam! Najgorsze że skrajnie nastawieni ludzie w drugą stronę jak zaczynasz prezentować swoje zdanie niezgodne w 100% z ich myśleniem prezentują podobną postawę. Jak żyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 22
  • Odpowiedz
@szczurek_87: to działa w obie strony. To #!$%@? widać także tu na wykopie. Ochrzczono mnie już lewakiem, prawakiem, kodziarzem, pisowcem, nowoczesnowcem - każdym, kto ośmielił się wytknąć komuś cokolwiek i czarnolista
W przypadku rodziny / znajomych to już wyższy poziom #!$%@?. Z drugiej strony - nic tylko się cieszyć, że nie trzeba się z takimi zadawać.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Wśród moich znajomych zauważyłem że te największe szczekacze pousuwały swoje dawne propisowskie wpisy przedwyborcze ale też były patologie że usuwali ze znajomych tych którzy mieli nieprzychylne zdanie o Prawie i Sprawiedliwości. Teraz cicho siedzą głupio im na bank jak widzą co się #!$%@? w kraju
  • Odpowiedz
  • 32
@RRybak Zbyt lewicowy dla prawakow, zbyt prawicowy dla lewakow. Całe życie lawirowanie między poglądami a i tak będą chcieli Cię radykalnie szufladkowac.
  • Odpowiedz
@RRybak: Masz rację - nie zamierzam się z tego powodu smucić. Szkoda tylko że ludzie nie potrafią uszanować tego że druga strona ma inne zdanie poparte jakimiś tam swoimi argumentami. Jak nie ma się kontrargumentów to w ramach tego żeby ostatnie słowo należało do mnie to... wysuwa się na linię frontu "wycieczki osobiste" które nie są związane z tematem... a jak to już nie da rady to wali się klasycznego focha.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: W końcu ktoś na tym portalu kto normalnie myśli. Tak jak napisałeś, większość ludzi widzi tylko białe lub tylko czarne. Trzeba mieć własny mózg, na każdą ze spraw zapatrywać się inaczej, a nie tylko "lewacko" albo "prawacko". Zgadzam się z tobą w 10000000%.. Pjona!
  • Odpowiedz
@Shmit: No jasne że tak dlatego też od dłuższego czasu miałem wyłączone obserwowanie jego profilu i powiadomienia o tym co wrzuca na tablicę - bo nie chciałem tego widzieć. Codziennie po kilka zarzutek chwalących pomysły rządzących - wiadomo jego sprawa. Ja nie zarzucam zasadniczo nic no ale zrobiłem jedną wstawkę krytykującą pomysły PiSu i w sumie heeeeeeja - no ale zaczął się hejt na mnie to wyłożyłem grzecznie co i jak
  • Odpowiedz
@szczurek_87 Mnie ziomal, którego znam od podstawówki chce #!$%@?ć, bo nie jestem przeciwnikiem związków partnerskich i nie przeszkadzają mi homoseksualiści. Nazwał mnie pod jedną z dyskusji "matołem, który liże dupę pedałom". Odpowiedziałem mu, żeby swoimi fiksacjami analnymi nie chwalił się tak publicznie. Oczywiście natychmiast wielkie oburzenie i grożenie mi w wiadomościach prywatnych. Jak mnie uderzy to pójdę na policję i w trakcie sprawy nie będę chciał odszkodowania, tylko 5 tysięcy na jakąś
  • Odpowiedz
@szczurek_87: mnie kuzynka usunęła z FB bo jak wrzuciła focie z halooween to dodałem komcia
"po co przebierasz się za wiedźme i tak nią jesteś cały rok"
na początku jej mąż dał lajka a później odlike'ował, boże co tam się musiało w domu dziać :-)
  • Odpowiedz
@swinkapl: Dwa lata temu chyba nie do konca to dzialalo, nie mam tez ochoty zastanawiac sie czy akurat ten post bedzie skomentowany w idiotyczny sposob czy nie wiec po prostu usunalem ze znajomych i spokoj
  • Odpowiedz