Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, mam pytanko do Was, ktory samochod moze konkurowac z Roverem 75 jesli chodzi o

- cene zakupu w rocznikach 2000-2006 czyli od 5000zl do 12000zl (btw niezly rozrzut a tylko kilka lat roznicy)
- wyposazenie (75tki sa zajebiscie wyposazone czyli klima strefowa, tempomat, gps, komputer itd)
- wyglad (75 podoba mi sie bo jest to rasowe limo)

jak znacie jakis model ktory moze konkurowac (obecnie mam Alfe 156 i ona w sumie moze) to napiszcie, dzieki

#samochody #pytanie #kupujzwykopem #auto #motoryzacja #kupieopla
źródło: comment_V3fyIbjc9eym3n8QJKi1XXqbQcAnbtCZ.jpg
  • 34
@Kelemele: ja jezdzilem 2.5 benzyna to jest niesamowite uczucie, musialbys do niego wsiasc, czujesz sie jak hmm w jakiejs restauracji, jest naprawde komfortowy i nie slychac zupelnie otoczenia

kolega ma i jezdzi nim juz bardzo dlugo, ja mialem Roverka Coupe i do tej pory dziala mimo ze mechanika nie widzial no ale jest tez wiele osob ktore narzeka na awaryjnosc
@ArcziMiszcz: przedewszystkim to zawieszenie, klocki, tarcze. To co się zużywa. Jak zrobisz podeślij Cie proszę. Chyba to będzie mój następny samochód. Na razie saab 9-3, ale tutaj na serio widzę że się siedzi jak w orient expressie :)
@ArcziMiszcz: Citroen C5 - w górnej granicy znajdziesz poliftowe (2004-2007), w dolnej z lat 2001-2004.
W wersji exclusive miewa wszystko co wymieniłeś + "drewniane" wstawki, w niższych częściej może nie mieć GPS i tempomatu, silniki 2.0 i 3.0 v6, hydrauliczne zawieszenie. Na pewno ma lepszą opinię niż Alfa i Rover jeśli chodzi o awaryjność.
Niestety jak to 2/3 francuzów z tego segmentu do wyboru tylko liftback i kombi. Z Thesisem, 166
@lossuperktos: 10 lat temu może i tak, ale teraz internety robią robotę i na drugi dzień mam co zachcę
@patrykard: 75 jest zawieszeniowo/ silnikowo/ elektrycznie bliźniacze z e46- co niby się psuje bardziej niż w innych autach?
Kolejny plus to ogarnięta społeczność na forum Roverów- jak nie masz dwóch lewych łap to wszystko eksploatacyjnie sam ogarniesz

Szukałem c5- skończyłem z R75 - nie narzekam ( ͡º ͜ʖ͡