Wpis z mikrobloga

@frifinker: no właśnie jak robiłem na budowie (tak, to są studia humanistyczne) to przez jakiś czas wstawałem o 6:30 bez żadnego 'ale'. Jak teraz tak wstanę to na bank odeśpię popołudniu i będzie inb4 wieczorem i siedzenie do 2/3 rano :/
  • Odpowiedz
Jak teraz tak wstanę to na bank odeśpię popołudniu i będzie inb4 wieczorem i siedzenie do 2/3 rano :/


@krulbananuf: nikt Ci nie każe rozpieprzać sobie zegara biologicznego. Chcesz marnować życie przed komputerem na rzecz spania do południa, to przecież Twoja brocha ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jak wstawać normalnie? Po prostu drobnymi krokami się przestawiaj i tyle.
  • Odpowiedz
@matra: no ale weź tego nie zrób, jak czasem wypadnie nocka w pracy. Nocka do załóżmy 5/6 rano, potem normalnie pobudka o 12 i ta zarwana noc tak mnie rozstraja. Podziwiam ludzi pracujących na te 3 zmiany, że jakoś normalnie funkcjonują.
  • Odpowiedz
@krulbananuf: to w czym problem? jeśli nie spisz o zbyt długo, tylko przesuneła Ci się doba to w sumie na #!$%@? wstawać o 8 rano? Mam znajomego, który potrafi spać dzień w dzień po 14-15 godzin - to jest dla mnie patologia bo w sumie pół życia prześpi idiota.
  • Odpowiedz
@frifinker: jak zasnę o 3 to wstanę o 11. 11-3=8h, więc normalnie, nie widzę w tym problemu. Gorzej, że zajęcia mam np na 9:45, wtedy zaczyna się droga przez mękę, bo nie mogę w nocy zasnąć, a rano obudzić, a potem "dosypiając" sobie popołudniu nie rozwalić zegara, oto jest pytanie bez odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz