Wpis z mikrobloga

Czemu ten #!$%@? serwis jest taki upośledzony? Nie poszła mi płatność na PayPalu, bo prawdopodobnie zabrakło mi paru $ na koncie i mam status unpaid. Jak chcę wejść i to zapłacić, to mam komunikat - your order is unvalid. Piszę do nich na mailu, na face 3 razy i dostaję tylko, że muszę złożyć nowe zamówienie. Bez żadnych wytłumaczeń czemu tak.
Najlepsze, że dostałem od nich kod, który obniżył cenę telefonu ze 109$ na ... 117$.

Można to jakoś obejść? Albo gdzieś indziej kupić Redmi 3/s za jakieś 100$?
Aliexpress nie wołam, bo gwarancji tam nie uświadczę (a jeden Redmi się już #!$%@?ł od Goldiego).
#geekbuying #xiaomi #telefony #kiciochpyta #pytanie
  • 18
@Mato: no to zamiast 100 zaplacisz 109, promo sie skonczylo i czesc, twoj blad ze nie dales rady oplacic.
Albo poczekaj na blackfriday chyba na telchina pisali o kodzie na caly sklep afair -5/6% wlasnie zwiazanym z czarnym piatkiem.
@PurpleHaze: Afair to jakiś sklep? Problem jest taki, że ogólnie cena teraz tego Redmi 3s stoi na poziomie 110$ , a nie wiem czy później nie będzie jeszcze drożej.

Plus geekbuying ma dość słabą opinię jak czytam o nich w necie.
@Mato: afair to skrot od as far as I remember :)
Gearbest ma slaba opinie bo raz ze ta gwarancja jest niejasna, dwa roznie bywa z ich wysylka.
Troche zrobili sobie PR z rzekoma wysylka bez VAT do europy, ale poki co to nie jest nic pewnego, nikt jeszcze nie dostal telefonu zamowionego ta metoda.
Nie sledze cen redmi, nei pomoge w tym temacie, ale radzilbym sie wstrzymac wlasnie do piatku