Wpis z mikrobloga

Pytanie do #stomatologia . Chodzi mi o wybielanie zębów. Robił ktoś z was? Polecacie? Macie może zdjęcie z przed i z po? 1 zabieg wystarczy? Pytam bo mam dylemat. Nie mam za białych zębów pomimo mycia i używania płynu. Mało tego, one jak się wyrżnęły hehe to nie były białe. Mam za to na jedynkach górnych od "nowości" 2 białe plamy na środku tych zębów które śmiesznie wyglądają :-) Nie są to plomby tylko po prostu takie odbarwienie w stosunku do reszty. Szkoda że całe nie są takie białe jak te 2 plamki :-D
  • 10
Mało tego, one jak się wyrżnęły hehe to nie były białe


@saperq: no głównie dlatego, ze białe zęby są nienaturalne i wyforsowane przez kanony piekna jako hehe zdrowe. w rzeczywistości naturalnym kolorem jest taki lekko żółtawy, to sie chyba nazywa 'kość słoniowa'

w każdym razie- wybielanie lampą to #!$%@? oszustwo i praktycznie nie działa. jesli już sie decydujesz idź do dentysty który w ogarnięty sposób zrobi ci zabieg wybielający- ale przed
jokefake - > Mało tego, one jak się wyrżnęły hehe to nie były białe

@saperq: no gł...

źródło: comment_AXoBdhbVdtytJ8JjdDk7k2BTrgMRUFOV.jpg

Pobierz
@saperq: Wybielalam systemem opalescence. Wybielilo mi spoko, efekt fajny ALE zeby potem byly jakis czas bardzo wrazliwe. Dentystka dala mi do tego paste odbudowujaca szkliwo taka jakiej nie kupisz w sklepie czy drogerii.
Powtorzylabym to ale kasy brak
@jokefake: wcześniej używałem past Elmex ( rano pomarańczowa, wieczorem niebieska). Teraz kupiłem Lacalut White i czuję jakbym piaskiem po zębach szorował. Dentystka mówiła mi że "wybiela" o 1-2 tony, ale co to oznacza to nie wiem. Mówiła że zazwyczaj 1 zabieg nie daje zadowalających efektów, a wywalać 2k PLN nie uśmiecha mi się za to że nie wiem czy będę zadowolony za 1szym razem. Kurcze sam nie wiem.
@saperq: Robilam juz kilka lat temu, po zdjeciu aparatu po jakims czasie. Nie placilam nic bo moja ciocia jest dentystka i czesto mnie obdarowuje takimi prezentami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mialam opalescence 18 czy tam 1.8 % i nakladki silikonowe na zeby- gora i dol. Efekt u mnie dobre 3 lata trwal ale ja nie pijam kawy, wina i czarnej herbaty. Ani nie pale fajek. Tzn u