Wpis z mikrobloga

Wyszła druga część książki 2xME. Będzie poświęcona stu pytaniom i odpowiedziami na nie. Wielkie grono Animali i inne 'koksy' pieprzą, że ta książka jest dla ciot, no bo 3 posiłki i można zjeść batona? Tylko kurczak zagryzany kaszą jaglaną xD Pierwsza część była poświęcona redukcji, ta będzie też zawierała instrukcje co do robienia masy mięśniowej. Są też wskazówki dla ludzi pracujących na 3 zmiany, a także dla takich co pracują 24h i 2 dni off. Trzymałem i trzymam na tych zasadach michę i polecam, wygodny tryb życia, mało w kuchni, a efekty widać. To tyle, nie mam za to hajsu, reklamuje bo jest dobra i może komuś odmieni 2% życia, a może i więcej :)

#mikrokoksy #silownia #ksiazki #dieta
Pobierz PaNaTypa - Wyszła druga część książki 2xME. Będzie poświęcona stu pytaniom i odpowied...
źródło: comment_DcUSmps9HJxWVm2XpPnuYsr0I1BD48OG.jpg
  • 14
@zakamuflowany_fetyszysta 1 czesc typowo redukcyjna, druga, jak mowi sam autor, zawiera tez instrukcje dotyczace masy. Ksiazka dopiero wyszla i na dniach ma do mnie przyjsc. 1 czesc jest w formie zwyklej ksiazki, z rozdzialami. Druga to zestaw 100 pytan i odpowiedziami na nie.