Wpis z mikrobloga

@czarny_matt94: @Flypho: Osobiście gościa nie trawię, ale to oczywiście, żaden argument, więc myślę sobie - zgłębię temat. Od 2002 roku działa w PO. Od 2007 roku zaczął pracę jako prawnik, a konkretnie... radca prawny na czym zdaje się nieźle zarabia. Żona raczej też, bo w urzędzie marszałkowskim ma pensję na poziomie posła. W 2015 był już ministrem sprawiedliwości. Faktycznie bardzo imponujące i oburzacie się, że ktoś go kojarzy
  • Odpowiedz
@advac: a ja u Budki studiowałem i nie podzielam Twojego zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyrabianie sobie opinii o człowieku na podstawie takich informacji jest trochę głupie
  • Odpowiedz
@break90: to wyrażenie miało tylko na celu ukazanie groteski i faktu, że brylant uważa, że to wyborcy po/n/psl bóldupią o sytuacji w Polsce. Jednak jakby popatrzeć na to kto stanowi czyj elektorat można się zdziwić.

@mistellaire: tak na szybko to o samym WIG20 http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wyniki-kwartalne-spolek-z-wig20-zyski,105,0,2082921.html zobaczymy co będzie na koniec roku. O tych 11% mówil Wipler (nie jestem kucem i nigdy nie będę), ale po spadkach można uwierzyć może
  • Odpowiedz