Wpis z mikrobloga

@qwertyzxcv666: Ale przykro się to czyta. A najlepsze jest to, że ludzie z tego filmu wypowiadają się o polakach w większości pozytywnie, a w komentarzach i tak potomkowie husarii szalejo.
  • Odpowiedz
@Aryo: Bądź 16 letnim sebą z Poznania, domagaj się od ukraińców w twoim wieku którzy nie mieli związku z rzezią sprzed 70 lat przeprosin na kolanach i samemu nie miej nawet rodziny która przez to w jakikolwiek sposób ucierpiała ^ ^
  • Odpowiedz
Ale przykro się to czyta. A najlepsze jest to, że ludzie z tego filmu wypowiadają się o polakach w większości pozytywnie, a w komentarzach i tak potomkowie husarii szalejo.


@Gondola: Ja czasem do tego stopnia nie mogę uwierzyć w głupotę tego narodu, że nawet próbuję to sobie jakoś racjonalizować ruskimi trollami i tworzę teorie spiskowe, że te komentarze są opłacane przez Rosjan ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@qwertyzxcv666: może gdyby ukraińcy zamordowali Ci dziadka (tak jak mi) na oczach jego żony i czwórki maleńkich córek to mówiłbyś inaczej i nie krytykował tych, którzy pamietają ukraińskie zbrodnie. Z jednej strony zgadzam się z tym, że to mega wstyd wypisywać takie rzeczy w internetach jak ci ludzie ze screena, ale z drugiej nie mozemy zapomnieć tego co Ukraińcy zrobili Polakom, bo historia lubi się powtarzać a naród ukraiński nigdy
  • Odpowiedz