Wpis z mikrobloga

W jaki sposób przekazać akcje z konta maklerskiego w Alior Banku na konto w innym banku? Mój tata kupił kiedyś trochę akcji w moim imieniu, ponieważ nie miałem własnego konta maklerskiego i teraz chciałby mi je przekazać. Na stronie nie potrafiliśmy znaleźć opcji transferu, a zapytana wczoraj w banku pani powiedziała, że nie wie i zadzwoni jak się dowie lecz póki co cisza. Może wykopki będą lepiej obeznane ( ͡º ͜ʖ͡º)
#aliorbank #gielda #kontomaklerskie
  • 9
  • Odpowiedz
@bart_212: konto maklerskie już założyłem, w Deutsche Banku. Według twojego punktu 2 to ja powinienem zadzwonić do swojego banku. To trochę dziwne, bo to chyba mój tata powinien to załatwić ze swojego. W końcu to z jego konta będzie szedł transfer.
Ogólna odpowiedź jest taka, że nie da się tego zrobić przez stronę tylko osobiście/telefonicznie z bankiem załatwić tak?
  • Odpowiedz
@bart_212: napisałem tutaj po prostu w oczekiwaniu na telefon, bo jak napisałem wcześniej babka z banku miała oddzwonić. Miałem nadzieję, że da się to zrobić przez neta ale jak nie to powiem po prostu tacie żeby dzwonił i tyle.
Tak, wyjdzie powyżej 100zł.
  • Odpowiedz
@bart_212: na razie ani ja ani tata nie dzwoniliśmy, jedynie wczoraj tata rozmawiał w placówce Aliora ale nie wiedzieli jak to zrobić. Zaraz chyba po prostu zadzwonię tam i się spytam i tyle
  • Odpowiedz