Wpis z mikrobloga

@fuuYeah: ale wiecie co jest najgorszym cebulactwem? Powiem wam. Masz napisaną opcję "Kurier". Płacisz dwie dyszki bo jesteś pewien że za taką kwotę to ci ładnie DHL zapuka na następny dzień. TAKI #!$%@?. Janusz wysyła ci paczkę pocztą polską, albo nie daj bóg inpostem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ostatnio tak dysk twardy kupiłem, i tylko dlatego, że dostałem go w dobrym stanie w następnym dniu roboczym, typ
ładnie DHL zapuka na następny dzień. TAKI #!$%@?. Janusz wysyła ci paczkę pocztą polską


@TymRazemNieBedeBordo: ehhh, przyznam, że czasami tak robię. Ale tylko ze względu na czas dostawy. Paczkę trzeba tak samo zapakować dla poczty jak i dla kuriera i jest podobne ryzyko uszkodzenia. Gorzej z czasem dostawy. W mojej lokalizacji paczki dla kuriera muszę zlecić do 10:30, jeśli się spóźnię to wyjdzie następnego dnia. Na poczcie paczkę zlecam do 17.00.
@TymRazemNieBedeBordo W czym masz problem bo nie rozumiem? Dostałeś paczkę w stanie nienaruszonym następnego dnia. Poczta Polska ostatnio bardzo się poprawiła aż sam byłem zdziwiony jak sprawnie działają.

To już nie te czasy że polecony potrafił zaginąć, a paczki jeżeli już przyszły to rozwalone.

Inna sprawa to jeżeli jest napisane "wysyłamy kurierem xyz" a wyślą innym to jest niewywiązanie się z umowy.