Wpis z mikrobloga

@soltysek: no właśnie chyba w tym problem, bo płacisz 20zł za kuriera a sprzedawca przycebulowuje i wysyła w paczce za 8.50. Czysty zysk dla niego a dla ciebie teoretycznie strata bo mimo, że dostałeś paczkę w tym samym czasie to mogłeś zapłacić 10zł mniej.
  • Odpowiedz
Inna sprawa to jeżeli jest napisane "wysyłamy kurierem xyz" a wyślą innym to jest niewywiązanie się z umowy.


@soltysek: o tym mówię
To że dostałem te paczke to czysty fart. Widzisz jak inpost traktuje paczki po tych filmikach z neta? Osobiście rzeczy inpostem przychodzą mi i dwa tygodnie po złożeniu zamówienia. w dziwnym stanie. Zamówiłem rzecz cholernie wrażliwą i nigdy przy zdrowych zmysłach nie zaufałbym inpostowi, zraziłem się wcześniej osobiście, a
  • Odpowiedz
bo płacisz 20zł za kuriera a sprzedawca przycebulowuje i wysyła w paczce za 8.50.


@fuuYeah: W moim przypadku, który opisałem wyżej jest zawsze pocztex biznes, więc różnicy w cenach nie ma.
  • Odpowiedz
@bolczan: od tego masz w allegro różne opcje : kurier inpost, pocztex 24/ pocztex 48/ paczka pocztowa, przesyłka kurierska. To jest wprowadzanie w błąd jak nie zaznaczysz że wysyłasz kurierem czy pocztą. Bo może preferuje jedną formę przesyłki nad drugą.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Ale Inpostu z Pocztą polską to ty nie myl bo to są 2 różne firmy.
Co do rzucania paczkami - w każdej firmie są idioci a że tam mają kumulację to już inna sprawa. Pamiętasz jakie były cyrki z korespondencją z sądów i prokuratury jak Inpost wygrał przetarg? To odbieranie wezwania do sądu u pani Grażynki w kiosku. "Co tam pani Jadziu w jakiej to sprawie list ze sądu do
  • Odpowiedz
W czym masz problem bo nie rozumiem? Dostałeś paczkę w stanie nienaruszonym następnego dnia. Poczta Polska ostatnio bardzo się poprawiła aż sam byłem zdziwiony jak sprawnie działają.


@soltysek:
Też byłem zadowolony do niedawna, ale ostatnio mieli jakieś cięcia i placówkę przenieśli mi jakieś 4 kilometry dalej do budy z szamponami, listonosz nigdy nie dzwoni na telefon, na trzecie piętro nie wchodzi i zostawia awizo więc albo zamawiam na paczkomat albo kurierem.
  • Odpowiedz
@011011010110000101111000: dobrym zwyczajem jest nie dawać w ogóle opcji wysyłki zwykłym listem, ale jak się klient uprze to chociaż zmusić go do przyznania w w-mailu, że liczy się z ryzykiem i bierze na siebie odpowiedzialność.
paczki nierejestrowane na poczcie na prawdę giną i na prawdę w tym kraju cebuli są ludzie, którzy mimo że towar otrzymają, twierdzić będą że nie doszedł.
swego czasu handlowałem na allegro bardzo dużo, więc wiem o
  • Odpowiedz
Co do InPostu, to mniej więcej od lipca, przesyłki dochodzą do mnie błyskawicznie. Często zamawiam książki przez Allegro i biorąc tę najtańszą przesyłkę za 3,94 mam je następnego dnia roboczego (serio, serio). Tak jak mówię - dzieje się tak dopiero od lipca tego roku - wcześniej na przesyłkę czekałem różnie od 3 do 7 dni albo i więcej. Może to kwestia lokalizacji (okolice Warszawy) albo jakiejś reorganizacji u nich. Jeśli ktoś z
  • Odpowiedz
@fuuYeah: wysłałem kiedyś SMSa z pytaniem odnośnie aukcji "Witam, jaka jest długość przewodów hamulcowych w wystawionych hamulcach?"
na następny dzień Janusz zadzwonił tylko po to żeby powiedzieć "hehe no dobra jest, na pewno do każdej ramy spasuje, nie ma problemu"

@yacolek: to, Jezu, kopałbym takich jak kurczaki.
  • Odpowiedz