Wpis z mikrobloga

@Jurigag: Marzy mi się gra z fabułą jak Baldurs Gate 2, albo Planescape Torment. Pillars, było takie trochę zbyt... No nie wiem, walki mnie wkurzały, rozwój postaci mnie nie interesował. A sam pomysł z podróżami dusz mnie odstręczał.
  • Odpowiedz
@Chrystus: no to system walk jest uproszczony, mniej postaci bo tylko 4 w drużynie zamiast 6, fabularnie gra jest świetna, 3 strony konfliktu po których możesz się w zasadzie opowiedzieć które będzie miało duże znaczenie jeśli chodzi o fabułę, w sumie to możliwe nawet że są 4 ścieżki fabularne, także grę można spokojnie przechodzić koło 4 razy, w miarę dokładnie z wątkami pobocznymi wychodzi jakiś 40h na jedno podejście podobno
  • Odpowiedz
@Chrystus: znaczy polega nadal na tym samym - jest aktywna pauza, wybierasz skille itp itd, tylko po prostu jest ich mniej, rozwój postaci dalej jest ale zmodyfikowany w postaci drzewka zwykłego
  • Odpowiedz
@acidd: @Chrystus: @Jurigag: Jeżeli podobało Ci się Pillars of Eternity, to to też Ci się spodoba moim zdaniem system walki w PoE był lepszy troszkę :) typowo się ustawiało wręcz kolejkę ciosów/zaklęć. tutaj wiele umiejętności się odnawia w czasie walki przez co możesz użyć odrazu automatycznego AI (skoro możesz umiejętności użyć nieskończenie wiele razy w czasie bitwy- reguluje to tylko timer). Nie przeszedłem jeszcze dużo ale gra jest dobra,
  • Odpowiedz
@Jurigag: @Jurigag: @acidd: Tutaj macie odmienne opinie: http://www.wykop.pl/wpis/20595637/mirki-jak-tam-wasze-zdanie-o-tyranny-warto-kupowac/

@clickPLUS: Że "obsidian sucks" to nigdy nie pisałem, jak już to chwaliłem tę firmę (m.in. za New Vegas, a także np. w tym miejscu reklamując Tyranny), ale ze względu na swoją wielkość muszą iść w mainstream i wychodzi jak zwykle. A za Baldur's Gate nie przepadam, mój ranking erpegów wygląda jakoś tak:

1) Fallout
2) Age of Decadence
3) Arcanum
  • Odpowiedz