Wpis z mikrobloga

@100piwdlapiotsza: poprzednia wiadomosc zostala skierowana do @BioZa jako do pierwszej osoby, która była wymieniona "@". Wiadomości powinny być kierowane do osób tylko jeżeli @ znajduje się na początku. W innym wypadku osoby powinny zostać powiadomione, że ktoś ich "obgaduje"
tvn24 uznaje nawet wykop.pl za oficjalne źródło informacji. Dali nawet screenshot z zbliżeniem na konkretne znalezisko o którym była mowa w niusie, a w rogu "Źródło: wykop.pl". :) Mówię o telewizyjnym wydaniu tvn24, nie internetowym. Gratuluję coraz większej popularności :)
@MajkiFajki: moderacja jak i administracja caly czas czuwa nad portalem - pisalem wiele razy, ale napisze jeszcze raz - jak widzisz jakies razace naruszenia regulaminu to pisz @[jeden z czarnych] a na pewno zostanie to sprawdzone.
@maciejkiner

Miałem na myśli moda który by usiadł na komentach. Jeszcze trochę i wykop przestanie się różnić od onetów. Pisałem raz czy dwa razy do Was (przez formularz) podając przykłady takich zachowań - zero reakcji.
@MajkiFajki: moderatorow jest kilkoro a komentarzy tysiace - nie jestesmy w stanie przejrzec wszystkich, dlatego wprowadzilismy zgloszenia przy komentarzach. Pamietaj, ze nie mozemy tez przesadzac w druga strone i usuwac wszystkiego co nam sie nie podoba, bo to bylaby cenzura w najczystszej postaci - dopoki tresc nie lamie regulaminu, to nawet jesli sie z nia nie zgadzam, nie usune jej.
@maciejkiner Nie miałem na myśli cenzury w jakiejkolwiek formie. Ale zauważyłem, że coraz częściej (nie tylko tzw. "bordowi") zarzucają dyskusję i zaczynają się po prostu wyzywać od najgorszych. [treść usunięta przez moderatora] to nie musi być równoznaczne z cenzurą. Często korzystam z funkcji zgłaszania komentów, jeśli łamią regulamin - jeszcze się nie spotkałem z reakcją. Czy Wasi modzi czasem nie za dużo grają w sapera, klnąc się jednocześnie na wszystkich świętych, że
@MajkiFajki: zapewniam Cie, ze nasi modzi nie graja w sapera - przeszli go juz na poziomie hardcore w czasie ponizej sekundy - teraz gramy w pasjansa.

A na powaznie, to jesli dobrze bys sledzil wszystko co sie dzieje, zauwazylbys, ze ostatnio wiele osob dostaje bany wlasnie za poziom dyskusji (czy to rasizm pod jakakolwiek postacia, czy obrazanie innych uzytkownkow czy z innych powodow) - ale jak mowie, moderatorow jest zaledwie kilku,
Maćku- a czy nie wpuszczanie na główną wykopów nie łamiących regulaminu i mających ponad 70 wykopów w stosunku ponad 2:1 do zakopów nie jest swoistą cenzurą? Prosiłbym o jakiś schemat, jak to działa..
@maciejkiner

No właśnie łowcóf żytóf ładnie zgarniacie (niezależnie od tego, czy chcą żytóf mordować czy wrzucić jakieś info o Izraelu) ale bluzgawka ma się nieźle a w zasadzie postępuje. Byłoby fajnie jakby ktoś siedział chociaż na głównej. Będę dalej zgłaszał i zobaczymy, kto pyka w pasjansa.

Acha - jak modzi tacy twardzi, to niech przejdą to http://www.wolfire.com/lugaru
Czy stosunek zakopów 1:3 to naprawdę tak dużo? Nie chcę się tutaj wykłócać bo to sensu nie ma, ale widywałem wykopy wchodzące na główną ze stosunkiem 1:2. Uważam, że to ciekawy i dobrze przestrzegający materiał, do tego ostatnio lekko podupadłem w rankingu, więc pytam ;)
@Qster: Dla uściślenia, żeby zobaczyć czy dobrze zrozumiałem- trzeba mieć 2 x więcej wykopów - 40, niż zakopów, tak? Dzięki za pomoc ;)
@KikU: stosunek nie ma zadnego znaczenia - inaczej 3:1 oznaczaloby, ze 3 wykopy i jeden zakop wystarcza do glownej. Algorytm jest o wiele bardziej zlozony i...bezlitosny. Nie sprawdza jak bardzo ktos sie napracowal nad dodaniem linka, nie uwzglednia jego autora ani tresci - bierze tylko wykopy i zakopy, dzieli, mnozy, pierwiastkuje, rzuca kostka i przenosi (lub nie) na glowna.
To się nie sprawdzi- wielu userów celowo wprowadza błędy przy pisowni nicków. No chyba, że będzie wyskakiwała wielka informacja o błędzie z checkboxem do zaakceptowania.