Wpis z mikrobloga

@Bullseye: paradoksalnie uważam The Wire za lepszy serial, jednak wymiękłem jakoś w trzecim sezonie, a BB obejrzałem całe ;) 1 sezon był genialny, 2 całkiem spoko ale znacząco słabszy a trzeci w moim odczuciu to była kiszka
  • Odpowiedz
@Bullseye The Wire- serial dla osób które mają coś pod kopułą, nie jest banalny w niektórych momentach zmusza do przemyśleń.
BB- serial dla mas, ciekawie zrobiony. Zwykły Białas z przyczepy go ogarnie
  • Odpowiedz
@Bullseye: uważam The Wire za nadserial, jestem absolutnym psychofanem, obejrzałem z 10 razy, ale uważam takie licytowanie się za dziecinadę.
każdy ma swój gust, mnie się nie podobały ostatnie hity serialowe jak Stranger Things i Westworld, ale nie będę latał po tagach i pluł na te seriale
  • Odpowiedz
  • 11
@Bullseye Widzisz, więcej osób woli disco polo niż nudnego Bacha, "50 twarzy Greya" niż jakiegoś starego Szekspira, to i w serialach tak to działa xD

A tak poważnie, jestem megafanem "Breaking Bad", ale "The Wire" to jednak półka wyżej niż wszystko inne.
"BB" to świetne studium upadku jednostki, "The Wire" jest wielowarstwowym dramatem społecznym, który obrazuje nędzę całego naszego społeczeństwa. Takie socjologiczne podejście ukryte pod płaszczykiem filmu o policjantach strzelających do murzynów
  • Odpowiedz
@greyson: Należało by jeszcze dodać, że The Wire zostało okrzyknięte najlepszym serialem wszechczasów nie tylko przez IMDB, ale wielu krytyków. BB to po prostu dobrze zrobiony show.

Ani jeden ani drugi to nie są moje ulubione seriale, ale nie dziwię się zdania znawców o The Wire. W dodatku to już dość stary serial a do dziś nie ma konkurencji.
  • Odpowiedz