Wpis z mikrobloga

no i? jaka jest Twoja definicja patriotyzmu?


@nie_jem_grzybow: Patriotyzm miłość do Ojczyzny, aby kraj się rozwijał a obywatelom żyło się dobrze. III RP wyeksportowała dosłownie miliony Polaków;]

wrzucenie flagi w awatar na wykopku?


@nie_jem_grzybow: Nie prawdziwy patriotyzm. Praca dla Ojczyzny, a nie siedzenie w pracy za publiczne pieniądze i usrywanie życia normalnie pracującym i ich utrzymujących z sektora prywatnego( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patriotyzm miłość do Ojczyzny, aby kraj się rozwijał a obywatelom żyło się dobrze.


Chlip. Popłakałem się. BTW Ile masz lat i co ostatnio zrobiłeś z MIŁOŚCI DO OJCZYZNY ABY POLAKOM ŻYŁO SIĘ DOBRZE?!!??!

III RP wyeksportowała dosłownie miliony Polaków;]

@Kaczypawlak: sami się wyeksportowali od razu jak pojawiła się taka możliwość. poszli na łatwiznę i #!$%@? tam gdzie za zmywakowanie i gównoprace dostali więcej kasy niż tutaj. Nikt nikogo z kraju nie
Chlip. Popłakałem się.


@nie_jem_grzybow: Ojej;]

Ile masz lat?


@nie_jem_grzybow: A co dowód mam pokazać?;]

Co ostatnio zrobiłeś z MIŁOŚCI DO OJCZYZNY ABY POLAKOM ŻYŁO SIĘ DOBRZE?!!??!


@nie_jem_grzybow: Jeszcze z tego kraju nie wyjechałem i prowadzę tutaj interesy oraz odprowadzam podatki( )

sami się wyeksportowali od razu jak pojawiła się taka możliwość. poszli na łatwiznę i #!$%@? tam gdzie za zmywakowanie i gównoprace dostali więcej
Jeszcze z tego kraju nie wyjechałem i prowadzę tutaj interesy oraz odprowadzam podatki


Tylko tyle? To ma być MIŁOŚĆ DO OJCZYZNY? Z drugiej strony naśmiewasz się z ludzi, którzy za patriotyzm uznają przestrzeganie prawa (w tym podatkowego). Coś ci się chyba miesza :D Chyba, że ty nie jesteś patriotą, co?

Jasne, to samo mogą powiedzieć Meksykanie prawda?( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kaczypawlak: dokładnie tak. I Ukraińcy w Polsce,
Tylko tyle? To ma być MIŁOŚĆ DO OJCZYZNY?


@nie_jem_grzybow: No, ja ją utrzymuję przy życiu. Płacę składki na ZUS, NFZ i inne duperele.

drugiej strony naśmiewasz się z ludzi, którzy za patriotyzm uznają przestrzeganie prawa (w tym podatkowego). Coś ci się chyba miesza :D


@nie_jem_grzybow: A prawo podatkowe u nas jest chore;]

dokładnie tak. I Ukraińcy w Polsce,


@nie_jem_grzybow: Też latali z flagami UPA;] Ilu Amerykanów lub Brytyjczyków wyjechało
No, ja ją utrzymuję przy życiu. Płacę składki na ZUS, NFZ i inne duperele.

no to cytując ciebie:
można się nieźle uśmiać;] dupa z ciebie a nie patriota. musisz dawać od siebie więcej MIŁOŚCI #!$%@? DO OJCZYZNY, bo cię ktoś podobny do ciebie wyśmieje później na wykopku.

Korea Południowa była na podobnym etapie jak my i zobacz gdzie my jesteśmy a gdzie oni.


@Kaczypawlak: taaak? a mieli infrastrukturę zniszczoną wojną i
no to cytując ciebie: można się nieźle uśmiać;] dupa z ciebie a nie patriota


@nie_jem_grzybow: A ty co to co lepszy?;]

musisz dawać od siebie więcej MIŁOŚCI #!$%@? DO OJCZYZNY, bo cię ktoś podobny do ciebie wyśmieje później na wykopku.


@nie_jem_grzybow: Niby ktoś taki jak Ty?;]

: taaak? a mieli infrastrukturę zniszczoną wojną i potem 40 lat ruskich?


@nie_jem_grzybow: A to było 30 lat temu? Umiesz czytać?;]

W naszym
A to było 30 lat temu? Umiesz czytać?;]


@Kaczypawlak: nie startowali z tego samego poziomu 30 lat temu. porównanie Polski do Korei Południowej jest totalnie nietrafione od samego początku. Prędzej do Ukrainy.

Mam wrażenie, że w każdej kolejnej wypowiedzi piszesz coś przeciwnego do swoich poprzednich. bez sensu.
nie startowali z tego samego poziomu 30 lat temu. porównanie Polski do Korei Południowej jest totalnie nietrafione od samego początku. Prędzej do Ukrainy.


@nie_jem_grzybow: Jesteś pewien? 30 lat temu też zaczęli zmiany.

Mam wrażenie, że w każdej kolejnej wypowiedzi piszesz coś przeciwnego do swoich poprzednich. bez sensu.


@nie_jem_grzybow: To, że Ty masz takie wrażenie wcale nie oznacza, że tak jest;]

30 lat temu też zaczęli zmiany.

@Kaczypawlak:
Zaczęli je wcześniej w latach 70-tych od pozostania pierwszą montownią dla USA o czym pisałem. Porównanie totalnie nietrafione. Zupełnie inna sytuacja.

To, że Ty masz takie wrażenie wcale nie oznacza, że tak jest;]


Jak w jednym poście piszesz, że nie chcesz, żeby ktoś ci przeszkadzał a z drugiej strony podajesz jako przykład kraje Europy Zachodniej jako wzór to nie jest tlyko moje wyobrażnie.
Zaczęli je wcześniej w latach 70-tych od pozostania pierwszą montownią dla USA o czym pisałem. Porównanie totalnie nietrafione. Zupełnie inna sytuacja.


@nie_jem_grzybow: Poziom życia był niemal ten sam w 1988 roku.

Jak w jednym poście piszesz, że nie chcesz, żeby ktoś ci przeszkadzał a z drugiej strony podajesz jako przykład kraje Europy Zachodniej jako wzór to nie jest tlyko moje wyobrażnie.


@nie_jem_grzybow: Zostają jeszcze jako przykłady Kanada, Australia, Nowa Zelandia,