Wpis z mikrobloga

Witam,

Stworzyłem na Youtube serie filmików "Oryginał czy pirat", gdzie pokazuję różnicę między grami i sprzętem oryginalnym, a podróbkami. Filmiki trwają 4/5 min, żeby nie trzeba było ich oglądać na 10 razy ;)

Link do najnowszego filmu o kartach pamięci na pierwszą konsolę Sony:
https://youtu.be/izMH6Ao_Sqs

Link do playlisty:
https://www.youtube.com/attribution_link?a=EbKPatEoGaw&u=/playlist?list=PLw8EMcwvirSH2mLlp8uV8Ul9uvvLA_deG

Zapraszam do konstruktywnej krytyki.

#konsole #gry #psx #oryginalczypirat #nintendo #atari #sega
  • 12
@Bary87: hmmm jak trwają tak krótko, to staraj się nagrywać dźwięk przy jakimś 1 ustawieniu, bo raz słychać jakby mikrofon był pod biurkiem, a za chwilę zmiana kadru i jakbyś w toalecie nagrywał ( ͡º ͜ʖ͡º) Taki ten dźwięk przytłumiony jakby ;c
@silwek: Dzięki za uwagę, mi słoń nadepnął na ucho więc nie słyszę tego tak. Bardzo pomocne. Dźwięk jest z mikrofonu wbudowanego w aparat także na wstępie jest kijowy, próbowałem z tanim mikrofonem krawatowym i wydawało mi się, że jest gorzej. Mogę przetestować jakiegoś Rode na aparacie w przyszłym tygodniu. Mam nad czym pracować, dzięki!
@Bary87: Bardzo przyjemnie się Ciebie słucha, jakość wideo też nie jest najgorsza. Skupiłbym się na lekkim odszumieniu audio. Daje suba i czekam na kolejne odcinki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Bary87: Nagraj filmik porównujący oba mikrofony - dodaj go jako filmik prywatny i podeślij tutaj linka ;) Ocenimy.
Jeszcze.. gdzieś przed pełną minutą - jakoś 58 chyba sekunda tak mi się wydaje ;D - ta zmiana ułożenia kart pamięci :C Były poukładane, a potem bum ;D Te kilkanaście sekund mogłeś poświęcić i nagrać od nowa, żeby nie zmieniać ułożenia przedmiotów przed kamerką.
Ale ogółem to spoko, takie techniczne sprawy, które prędzej
@Rizek: @silwek: Dzięki Panowie za uwagi. Jeśli chodzi o odszumianie audio, to zerknę czy mój darmowy program to potrafi i równolegle będę testował mikrofon. Mogę też się pokusić o osobne nagrywanie audio, ale nie wiem ile więcej pracy jest z synchro. Silwek, pożyczę sobie mikrofon i wrzucę porównanie jako prywatny film, dzięki wielkie! Techniczne uwagi też przyjęte, mam bardzo ograniczony czas na nagrywanie przy małym dziecku, jednak masz racje mogłem