Wpis z mikrobloga

Na początek chciałbym pozdrowić wszystkie osoby na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º) jak i również administrację ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zaciekawił mnie ciekawy pomysł, który przed momentem nasunął mi się myśl.

Proponuję zrobić coś podobnego jak Google Doodles, gdzie moderacja będzie mogła wybierać ciekawe infografiki i wrzucać je do paska w górze. Polegało by to na tym, że moglibyście ustalić wymiary takiego obrazka, jak i loga i opisać to w krótkiej dokumentacji dla nas użytkowników serwisu. Mamy wiele ciekawych ludzi, którym moglibyśmy poświęcić to skromne miejsce, gdzie wszyscy użytkownicy mogliby sprawdzić co ten [wykopgraph] reprezentuje i co wspiera. Ewentualnie można zmienić szatę graficzną np poprzez ustalanie koloru paska jak i możliwości podejrzenia tych wszystkich wcześniejszych wykopgraphów. Użytkownik mógłby wybrać, czy chce przywrócić standardowy wygląd cyz korzystać z tego narzuconego. Miałby taką opcję w panelu użytkownika lub gdzieś indziej. Ten wykopgraph, który miałby największą liczbę głosów wygrywa xd (ʘʘ) Jeżeli popieracie taką akcję zapulsujcie i udostępnijcie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

wołam: @m_b @wykop

#moderacja #wykop #chwalesie