Wpis z mikrobloga

@wuut: Mam tam konto, jest opcja podpięcia fajne konta oszczędnościowego. Aplikacja nie wiem jak się sprawuje - nie korzystam. Wiem, że wcześniej strasznie muliła, może już poprawili ten problem. Poza tym dosyć często są różne przerwy techniczne.
@wuut: @tacky:

Haczyki?

Oprócz limitu pierwszych 500 osób oraz wykluczeniu dotychczasowych klientów w promocji istnieje jeszcze jeden haczyk. Choć regulamin nic o tym nie wspomina, to podczas wnioskowania o konto oszczędnościowe Zośka Pro automatycznie wnioskujemy o konto osobiste banku. Na szczęście prowadzenie Konta Idealnego jest całkowicie darmowe.


Oczywiście, że konto można zamknąć. Jak ktoś chce konto na kilka miesięcy to Idea jest dobrym wyborem.
wiście, że konto można zamknąć. Jak ktoś chce konto na kilka miesięcy to Idea jest dobrym wyborem.


@MichaelT128: I o to mi chodzi. Z 500+ też nie skorzystasz tylko dlatego, że za kilka miesięcy już przestanie ci przysługiwać?
Generalnie jak klienci pytają do kiedy są jakieś warunki, zawsze odpowiadam, że do zmiany TOiP, jeśli nie mam informacji, że będzie inaczej. Są konta z gwarancją niezmienności warunków, ale trzeba... spełnić określone warunki :)