Wpis z mikrobloga

  • 1
@Robciqqq
@FuczaQ
javascript:{/** * Made by k---a Kerai * chcesz rozpowszechniac? podawaj źródło * chcesz cos zmieniac? wszystkie komentarze pisz * w komentarzach wieloliniowych, bo sie moze popsuc pod chrome i opera... */var whitespace = "-\/|.,!:;'\" \t\n\r{}[]()";var stack = [];var curNIndex = 0;var curNode = null;var curIndex = -1;var state = 1;var lastword = '';String.prototype.startsWith = function(prefix) {return this.indexOf(prefix) === 0;};String.prototype.endsWith = function(suffix) {return this.match(suffix+"$") == suffix;};/* Nie moge tak
  • Odpowiedz
  • 0
@FuczaQ a masz ustawione w ustawieniach np Chroma możliwość włączenia skryptów? Ja też miałem z tym problem, ale sobie z tym poradziłem, patrz mój wcześniejszy wpis.
  • Odpowiedz
@zakmacher: po pierwsze mam firefoxa, a po drugie ja nawet nie pamiętam ile mój komputer ma ramu, a ty ode mnie wymagasz bym umiał jakieś skrypty włączać, ale dzięki tak czy tak xD
  • Odpowiedz
  • 0
@FuczaQ to nie wymaga RAMu. Ten skrypt po prostu zmienia kod strony. Jak chcesz to włączyć to wpisz w Google włączenie skryptu Firefox, ja to miałem już automatycznie włączone. I teraz dodajesz byle co do ulubionych/zakladek. W adres URL wpisujesz ten skrypt. Wchodzisz np na Onet i wlaczasz ta zakładkę i już. Mi tak działa
  • Odpowiedz
@zakmacher: nie chodziło mi o to, że skrypt wymaga ramu tylko o to, że moja wiedza o robieniu czegoś w komputerze jest tak ujemna, że aż nie wiem o czym do mnie rozmawiasz :D coś tam niby porobiłem, ale nie działa i tak więc już c--j w to :P
  • Odpowiedz