Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak wygodne jest życie przeciętnego wykopka. Wystarczy nazywać wszystkich, którzy nie wyznają jego ideologii lewakami i wszystkie śmieszne osoby, czyli jakaś gruba feministka, Szumi itd. uznawać jako ich przedstawicieli.
Z łatwością można sobie wtedy wykreować zły lewacki świat przez który wykopek musi siedzieć w piwnicy i nie może zostać milionerem.

#polityka #takaprawda #neuropa
FireDash - Niesamowite jak wygodne jest życie przeciętnego wykopka. Wystarczy nazywać...

źródło: comment_s1IL0fADfrD0I5k9UD607cv87M31RPpx.jpg

Pobierz
  • 18
@FireDash: teraz to trafiłeś kulą w płot,Macior to agent usa,Korwin rosji,chodzi mi o fakt,że szumi swoimi wypowiedziami dotyczącymi finansów,podatków i gospodarki po prostu jest lewicowcem,nie da się tego faktu wyprzeć albo przerzucić na prawice,co najwyżej można się go wstydzić tylko pytanie brzmi po co skoro jeśli ktoś jest za lewicą no to jego pomysł na finanse jest idealny
@Hamouma: Tu chodzi o to, że ci najbardziej oderwani od rzeczywistości są kreowani na wykopie na przedstawicieli lewicy. Macierewicz jest prawakiem, ale jakoś nikt nie lubi się nim chwalić, zamiast tego wykopki wolą sobie wmówić, że prawica to tylko Gwiazdowski czy inny ekonomista, a z drugiej strony tylko Merkel i Szumi.
@Hamouma: To o co pytasz jest właśnie tym o czym napisałem we wpisie. Lewica nie oznacza socjalizmu czy komunizmu, 99% ludzi używa tego pojęcia do nazywaniu grup, które im nie odpowiadają.
Ja na wykopie prawie codziennie jestem nazywany lewakiem, a gospodarczo mam poglądy liberalne, dlatego nie będę podawał nazwisk lewicowych ekonomistów, bo po prostu ich nie popieram.
@Gottek: Tak, to prawda.

Kolego odróżnij prawice gospodarczą od konserwatyzmu społecznego. Gospodarczo pis
Niesamowite jak wygodne jest życie przeciętnego wykopka. Wystarczy nazywać wszystkich, którzy nie wyznają jego ideologii lewakami i wszystkie śmieszne osoby, czyli jakaś gruba feministka, Szumi itd. uznawać jako ich przedstawicieli.

Z łatwością można sobie wtedy wykreować zły lewacki świat przez który wykopek musi siedzieć w piwnicy i nie może zostać milionerem.


@FireDash: Lewakiem się nie jest dlatego, że ma się inne poglądy.

Osoba o lewicowych poglądach to lewicowiec.

Lewak to
Mr--A-Veed - > Niesamowite jak wygodne jest życie przeciętnego wykopka. Wystarczy naz...

źródło: comment_51IFOd6yN744O5sgwBQiIlsoBTiRU3Rp.jpg

Pobierz
@FireDash: blagam, odejdzmy od tego archaicznego podzialu. Krzywdzace jest, gdy mnie nazywa sie prawakiem, tak samo jak PiS, nacjozjebow, zwolennikow Trumpa itd.
Dla lewicy rowniez.

EDIT: ale tak jak napisales, uzywanie epitetow prawak i lewak jest potrzebne jedynie ludziom, ktorzy chca zdyskredytowac interlokutora i pokazac swoja wyzszosc.
wielu prawakow zachowuje sie czasem jak islamscy fundamentalisci. nie dosc, ze #!$%@? w prawdziwa lewice (i centrum), to jeszcze sie #!$%@? miedzy soba - jak szyici z sunnitami. patrz: korwinisci i pisowcy xD


@paziu: o #!$%@? PiS porównujesz z KORWiN xD, może troszkę podkoloryzuję ale PiS to centroprawica, a K to skrajna prawica.. oczywiście są jakieś podobieństwa ideologiczne (i w lewicy by się znalazły..) ale w PiSie są sami karierowicze nie