Wpis z mikrobloga

#trump #clinton #amerykawybiera2016 #przemyslenia i #wykop

Kiedyś sądziłem, że Wykop to całkiem inteligentna grupa ludzi. Uważacie się za wolnomyślicieli, nie zatrutych telewizyjną propagandą, albo propagandą jakąkolwiek. Tymczasem totalnie się nie różnicie od lemingów, od których tak bardzo się dystansujecie. Niczym nie różnicie się od lewaków, z których się tak śmiejecie. Jesteście siebie warci.

Paradoksalnie jesteście równie zmanipulowani i zapatrzeni, tylko dla różnicy w drugą stronę. #maxkolonko jako główna tuba propagandowa Trumpa zebrał piękne żniwa i będzie jeszcze zbierał przez jakiś czas. A co będzie w dłuższej perspektywie czasu, np za rok? Wiadomo... cyrk zacznie się od nowa, tylko strony zamienią się miejscami. Zatrucie metanolem będzie leczone etanolem. Tak było z Korwinem, tak było z Dudą, z PiSem, tak będzie z Trumpem - na początku ohy i ahy, zero obiektywności, zero rzetelności, do tego usiłowanie zmieszania każdego sceptyka z błotem... a później tag #bekaztrumpa będzie pękał w szwach jak obecnie #bekazpisu , #bekazlewactwa i #bekazprawakow

To co się dzieje obecnie na Wykopie to jest właściwie druga faza cyrku. Pierwszą fazą było niemałe zainteresowanie Trumpem, teraz jest totalne zapatrzenie i wyparcie niewygodnych faktów. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem za Clinton, ale nie jestem również za Trumpem. Oboje są siebie warci, ale z jakiś powodów gloryfikacja tego pajacowatego miliardera osiąga szczyt na tym portalu. Nie potrafię tego pojąć. Podobnie by było gdyby to fałszywa Clinton była tak gloryfikowana - wyobrażacie to sobie?

I przykre jest też to, że głównym argumentem za kandydatem jest sam fakt możliwości wyśmiania znienawidzonego obozu. Nie ważne jaki nasz kandydat jest, nie ważne w jakim stylu to osiągnął, nie ważne jakie głupoty powiedział, za to ważne i najważniejsze że przeciwnikom będzie pękać teraz dupa. Niestety, tak teraz wygląda retoryka na tym portalu - z jednej jak i z drugiej strony. Zero refleksji, zero tego czym tak bardzo się szczycicie.
  • 22
  • Odpowiedz
@ruszka:

w emailach pisała o składaniu ofiary molochowi (no i przy okazji wyszło z niej, że jest homofobem i rasistka


nie pisała, wykopki już dawno obaliły tę bzdurę a ty dalej łykasz jak pelikan

Ona powinna zostać wykreślona z tych wyborów w momencie, gdy dziennikarka CNN podała jej pytania na debate


miej ty rozum i godność człowieka, wiesz o jaką debatę chodziło?

protip : nie o tą z Trumpem

Jeszcze jedna
  • Odpowiedz
Wygral Trump, wiec mam nadzieje, ze najwieksza choroba XXI wieku, czyli poprawnosc polityczna, zostanie bardzo zlagodzona. Wszelkie blokowania facebooka, cenzura w internecie itd., muzulmanim wysmiewajacy chrzescijan (ale w druga strone to juz nie mozna), google wyzywajace bialych (w druga strone to jestes fucking white male, rasita i ksenofob). O to chodzi. Wybory w USA beda odczuwalne na calym swiecie, TYMBARDZIEJ, ze nie wygral nastepca polityki Obamy.


@adisont2009: Wybacz, ale to jest
  • Odpowiedz