Wpis z mikrobloga

WItam, szybko się przedstawię i przejdę do rdzenia sprawy. Mam na imię Bartek żyję już prawie 22 lata, nie zdałem w 4 klasie technikum i poszedłem szybciutko do pracy (dobrze płatnej, ale fizycznej) miałem klapki na oczach i myślałem, po co mi szkoła jak coś wymyśle, żyłem marzeniami a tu nagle BUUUM otwierają mi się oczy, nie chce już do końca życia pracować fizycznie i zarabiać marne pieniądze, głupi nie jestem, ale brak mi motywacji. Chodzę do liceum i w maju będę pisał mature, aby udowodnić sobie, że stać mnie na taki papierek. Interesuje się kierunkiem zarządzanie możecie się śmiać, ale naprawdę mnie to ciekawi i jak uda mi się zdać maturę, to będę robił te studia z wewnętrzną chęcią a nie ponieważ są popularne. W przyszłości myślę nad własną działalnością gospodarcza i też to jest moja pasją. Aktualnie zaczynam uczyć się do matury cały plan już mam przygotowany brakuje tylko lub AŻ motywacji :(
MIRKI POMOCY za każdy jeden plusik jeden procent na maturze!
PJONA DZIEKI WYPOKI <3


#motywacja #pomocy #matura #zmiana #zycia #na #lepsze #wykop #dzienniczek #wykopefekt
  • 4
  • Odpowiedz
@banaia: szanuje cie OPie, dobrze się uczyć czegoś, co się lubi, a nie patrzeć tylko na potencjalny hajs, tracić siebie dostosowując się do rynku. Chociaż nie ukrywam, że wybranego kierunku niezbyt doceniam :)
  • Odpowiedz