Wpis z mikrobloga

Podobno #zalando wysyłało jakieś kody rabatowe i mi różowy suszy głowę, żebym na Mirko nie zapytał, czy ktoś dostał, a może nie potrzebuje i chciałby oddać w dobre ręce.

Zatem - nie dostał ktoś, kto nie potrzebuje i chciałby oddać w dobre ręce? Z góry dziękuję dobre ludzia.

#cebuladeals #ubierajsiezwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@greebqmaster: tak, dostalem -60zl tradycyjna poczta ale wykorzystalem, mam tez -40zl jak was to urzadza (nie chce wam sie kombinowac z nowym kontem i newsletterem). Zalezy tez na jaka kwote zakupy, bo jak na wieksza, to lepiej skorzystac z kodu na -15%. Generalnie polecam robienie zakupow z jednego konta i przegladanie Zalando po zalogowaniu. Na maila przychodza wowczas czesto kody rabatowe na wiecej niz -40zl. Zalezy ile wydajesz u nich.
  • Odpowiedz
@greebqmaster: Generalnie te wszystkie akcje promocyjne, darmowe zwroty etc tylko pokazuje jakie marze sa na ciuchach i jakie ciuchy najczesciej trafiaja do sklepow typu zalando czy answear. Jednak z obu jestem bardzo zadowolony, bo jesli dluzej sie pochodzi i nie robi zakupow na ostatnia chwile, to mozna wyhaczyc jakosciowy towar, ktory sie oplaca lacznie z tymi wszystkimi rabatami. Answear na plus, bo bardzo szybka dostawa. Z zalando ostatnimi czasy przy
  • Odpowiedz