Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mireczki,

jesteśmy siecią zrzeszającą youtuberów, spokojnie żadne raki ;) Jest u nas m.in. Faza, CeZik i MC Silk. Na razie nie robimy rozdajo z kubkami, bo te się dopiero produkują, ale przychodzimy do Was z inną propozycją.
Co Wy na to, aby zrobić AMA z MC Silkiem? Daniel wydał właśnie swoją płytę Rapunk. W klipie “Powietrza zapach” wystąpił nawet Marian Dziędziel ( ͡° ͜ʖ ͡°).
https://www.youtube.com/watch?v=wYH82apwlTo

Dajcie znać w komentarzach, czy jesteście zainteresowani, a wśród plusujących ten wpis do jutra do godziny 13 rozlosujemy jedną płytę Daniela + paczkę Białych Michałków. Zielonek nie bierzemy pod uwagę.

#rozdajo #polskiyoutube #youtube #mcsilk #ama #rap #hiphop
VideoBrothers - Dzień dobry Mireczki, 

jesteśmy siecią zrzeszającą youtuberów, spo...

źródło: comment_QBOrrhDHrnbPyapCTyvSYypr1jUhlBqB.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: dla ciebie sa znani - dla mnie poza cezikiem nie. Co mi z mc silk na yt? Zobacze faceta ktory rapuje, nie wiem kto zacz, kim jest co i jak. Przeciez to ama nie bedzie polegalo na analizie jego tekstow.
Pomijam sens wpisywania w google i w yt faza - polecam ogarnac wyniki takiego wyszukiwania.
Poza tym misiu kolorowy, skoro sa tutaj goscie ktorzy reprezentuja tych youtuberow, to moze warto
  • Odpowiedz
Szkoda, że MC Silk spalił się w środowisku HH przez zbiórkę publiczną na płytę i drogę przez Youtube. Ma talent, a syal się ciekawostka. Może ta płyta coś zmieni. Muszę przesłuchać ale żeby to był HH ;)
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Szkoda strzępić ryja na takiego typa, nie ma głupich pytań, są debilne odpowiedzi xD Masz pełną rację, w dodatku sposób jak @VideoBrothers odpowiada na komentarze...to jest po prostu dramat i odstraszanie potencjalnych nowych słuchaczy MC Silka. A większość i tak plusuje tylko dla michałków, tak więc :>
  • Odpowiedz
@VideoBrothers: imho mcsilk jest ok ale na reklamy lub dubbing. Brak mu jakby charakteru. Nie jestem zlosliwy, ale po tym co sie slyszy od artystow wspolpracujach z @pawbeats: oraz caloksztalcie tworczosci wyzej wapomnianego, to ciezko mi uznac mcsilk za artyste godnego uwagi. To tylko imho wiec kazdy moze miec wlasne zdanie.
  • Odpowiedz