Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mireczki,

jesteśmy siecią zrzeszającą youtuberów, spokojnie żadne raki ;) Jest u nas m.in. Faza, CeZik i MC Silk. Na razie nie robimy rozdajo z kubkami, bo te się dopiero produkują, ale przychodzimy do Was z inną propozycją.
Co Wy na to, aby zrobić AMA z MC Silkiem? Daniel wydał właśnie swoją płytę Rapunk. W klipie “Powietrza zapach” wystąpił nawet Marian Dziędziel ( ͡° ͜ʖ ͡°).
https://www.youtube.com/watch?v=wYH82apwlTo

Dajcie znać w komentarzach, czy jesteście zainteresowani, a wśród plusujących ten wpis do jutra do godziny 13 rozlosujemy jedną płytę Daniela + paczkę Białych Michałków. Zielonek nie bierzemy pod uwagę.

#rozdajo #polskiyoutube #youtube #mcsilk #ama #rap #hiphop
VideoBrothers - Dzień dobry Mireczki, 

jesteśmy siecią zrzeszającą youtuberów, spo...

źródło: comment_QBOrrhDHrnbPyapCTyvSYypr1jUhlBqB.jpg

Pobierz
  • 58
@VideoBrothers: Zakładajcie sobie kółeczka wzajemnej adoracji, wrzucajcie sobie AMA - będą chętni to wykopią (tak to działa), ale jak już nauczyliście się obsługiwać internet to nauczcie się jeszcze, że tagi są po to, żeby użytkownik czytał interesujące go rzeczy a nie jakieś durne #!$%@? o gówno mnie obchodzącym stowarzyszeniu #!$%@? mnie interesuje kogo.

A teraz możecie bezpiecznie usunąć konto. Sio
@Trawker musiałem się wyżyć a oni akurat zasłużyli na #!$%@? :) Poza tym wszyscy wiemy, że to nie brak umiejętności tagowania, czy przypadek, tylko zwyczajnie chamski spam, pod czymś co wiele osób obserwuje, chociaż z tematem powiązane w nieudolny sposób, który praktykują wszyscy spamerzy :)
@VideoBrothers: dobra a teraz lopatologicznie:
O kim wy w ogole piszecie? Z wymienionego grona kojarze cezika (czy jak to sie pisze) taki koles co chyba od tylu spiewal, kiedys gdzie w tv wystepowal, dosc cyklicznie w jakims programie.
YT to dla mnie muza i to raczej nie polska, plus programy popularno naukowe (j.w.).
Wiec moze wytlumaczcie szaremu userowi z kim mialoby byc to ama, bo jak widze tag #polskyoutube to mi