Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w obecnym pokoleniu milenialsów, których dumnie wychowali gimbopolitycy na swoim gimbopolitycznym podejściu do swiata jak Wipler, Berkowicz, Kowalski czy JKM?

Że po wygranej danego ugrupowania czy kandydata nie analizują co moze ono przynieść, jakie niesie zagrożenia, co znaczy bezpośrednio dla nas, Polakow i dla swiata , ile w takim zwycięstwie przewidywanych korzyści, a ile strat, nie patrzą na swiat chłodnym okiem z dystansem i pragmatyzmem, tylko ważny jest jeden aspekt.

BÓL DUPY LEWACTWA

#!$%@? nie ważne, czy wygra najbardziej skrajny szkodnik i klaun domagający sie absurdalnych postulatów, jeżeli LEWACTWO mowi o nim krytycznie, to go popieramy, bo jak wygra to LEWACTWO BĘDZIE MIAŁO BOL DUPY.

Błazen bez żadnego planu na rządzenie szczujący przed innymi religiami i narodami zeby zbić kapitał prawicowych pelikanów niezbyt nielubiący Putina obejmuje urząd prezydenta w czołowym mocarstwie swiata? NIE WAŻNE, LIS NAPISAŁ KRYTYCZNE TWEETY, LEWACTWO PŁACZE WIEC TO SIE LICZY, WARTO BYŁO #!$%@?, WARTO.

Tak samo z Brexitem. Zagrożenie dla Polakow UK, odejście z UE silnego stronnictwa przeciwko dominacji Niemiec, spadek funta, ryzyko wycofania sie wielu fabryk dających zatrudnienie także Polakom? CO TAM, SŁYSZYCIE JAK PĘKAJĄ LEWACKIE DUPSKA?

Smutne na jakie dno upada poziom debaty politycznej w polskim internecie. Era ignorancji i gimbopolityki, przerażajace. Pokolenie lat 90, takie dumne i dojrzałe.

#neuropa #boldupy #boldupskalewactwa #bekazprawakow #trump #donaldtrump #prawackalogika #amerykawybiera2016 #wybory #usa #takaprawda #polityka
KazachzAlmaty - Wiecie co jest najgorsze w obecnym pokoleniu milenialsów, których dum...

źródło: comment_ZvQKVLBSIhr4JtHXiUDTsIR2Ro9urTn4.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cynamonowa: Amerykański sen już dawno padł i to nie ze względu na rządy Obamy. Państwo nie jest jak firma i zarządzanie państwem (szczególnie mocarstwem atomowym) to zupełnie inna bajka niż zarządzanie instytucją przynoszącą dochody. Użyłaś uproszczenia na poziomie gimnazjum.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: > Wiecie co jest najgorsze w obecnym pokoleniu milenialsów, których dumnie wychowali gimbopolitycy na swoim gimbopolitycznym podejściu do swiata jak Wipler, Berkowicz, Kowalski czy JKM?

@Kazach_z_Almaty: możesz mnie oświecić, kto oświecał poprzednie pokolenia? Bo jak dla mnie, poprzednie pokolenia znały politykę jedynie z państwowej telewizji i rozmów przy kieliszku ze szwagrem.
  • Odpowiedz
@ryszard_lwie_serce: za to ty jesteś wielkim ekonomistą, przedstawiłeś tu wielostronnicową analizę, która tylko potwierdza twoją tezę. Ja myślę, że czyny świadczą lepiej niż słowa i za 4 lata Ci napiszę podsumowanie kadencji Trump'a, zobaczymy wtedy, kto miał rację i czy państwo nie jest jak firma. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam tylko, że nie bez przyczyny zaczęto powiadać "światem rządzą globalne korporacje" ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@cynamonowa: czasami po prostu nie potrzeba wielostronnicowych analiz, a wystarczy pomyśleć, przeanalizować fakty i trochę doczytać o historii, kulturze, polityce danego kraju a także innych aspektach które państwo to kształtowały. Nie będę pisać o tym tutaj, Twoje braki w tej wiedzy to już Twoja prywatna sprawa. Ekonomista ze mnie wielki nie jest, a wręcz żaden. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@ryszard_lwie_serce: czyli wychodzisz z założenia, że ja wiem mniej, bo twoje zdanie jest "najtwojsze" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dalej nie wiem jakim cudem jesteś w stanie przewidzieć, że Trump będzie złym prezydentem, nawet jeśli rządzenie nie będzie jak prowadzenie firmy, to dalej jest on osobą wysoce inteligentną i wie jak sobie radzić w życiu, w przeciwieństwie do takich domorosłych ekonomistów jak ty. Bez odbioru. ( ͡
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: A najgorsze jest to, że nie przemówią do takich kłód nawet teksty uznanych autorów, bo zaraz będzie "że spisek", "żydy opłaciły" albo "kwiczy oderwany od koryta". Mnie to nie poraża, mnie to przeraża. Przeraża mnie, że bezmyślny, bezkrytyczny tłum jest w ostatnich latach karmiony nacjopopulizmem.
Jedno pełne pokolenie wystarczyło, żeby zapomnieli, gdzie to nas ostatnio zaprowadziło.
  • Odpowiedz
@cynamonowa: W skrócie - Trump jest człowiekiem nieprzewidywalnym, bez kompletnie ŻADNEGO doświadczenia politycznego a co ważniejsze bez obycia w polityce. robienie dobrej polityki to utrzymywanie dobrych relacji z innymi państwami, a on chciałby ocieplić stosunki z Rosją, kosztem europy środkowej i wschodniej (do której należy Polska). W dodatku Trump nie ma żadnego programu i chce wszystko polepszyć nie mówiąc jak i nie mając na to żadnego pomysłu. W kółko krzyczy
  • Odpowiedz
@TurboDynamo Z historii. Hiszpania przez 2 wieki od odkrycia Ameryki wywoziła z tamtąd takie ilości złota, że zaniechała reform wewnętrznych, żyła ponad stan, jej latyfundia były tak rozległe, że nie nadawały się do obrony, a bogactwo sciągało na nie krwawe wojny przyczyniając się do późniejszego upadku.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo Z historii. Hiszpania przez 2 wieki od odkrycia Ameryki wywoziła z tamtąd takie ilości złota, że zaniechała reform wewnętrznych, żyła ponad stan, jej latyfundia były tak rozległe, że nie nadawały się do obrony, a bogactwo sciągało na nie krwawe wojny przyczyniając się do późniejszego upadku.
  • Odpowiedz
@ryszard_lwie_serce: w jakim sensie nieprzewidywalnym? Znasz go osobiście czy co? Podaj przykłady nieprzewidywalności. To, że ma niewielkie doświadczenie w polityce to nie znaczy, że będzie złym politykiem. Niektórzy całe życie spędzają w polityce, a i tak nie są dobrymi politykami. To, że on przez większą część życia był biznesmenem to raczej świadczy na jego korzyść - nie jest oderwany od rzeczywistości, wie z jakimi problemami mierzą się przedsiębiorcy i pewnie
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Kogoś piecze dupka, że w demokratycznych wyborach nie wygrał ktoś z lewej strony. Serio, otwieranie nowych jednostek mających dawać zatrudnienie tylko urzędnikom w imię niby pomocy najuboższym (mowa oczywiście o jakimś nowej instytucji, która miałaby w magiczny sposób uleczyć służbę zdrowia), a tak naprawdę to byłby kolejny wydatek za, który zapłaciliby podatnicy, pieniądze wydawane na odkrywanie nowych płci (kolejnych kilkunastu, chociaż nie wiem ile już jest do wyboru) dalszy
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Bo w necie najgłośniej siedzą gimbusy. Mają czas, odpowiednio proste (prostackie) podejście do świata i kumpli. Im powszechniejszy jest internet tym niżej upada. Nie bez powodu mówiło się o "dzieciach neostrady" bo pierwszymi, którzy wtoczyli sie na fali dostępności były dzieciaki.
  • Odpowiedz
@cynamonowa: "Create a dynamic booming economy that will create 25 million new jobs over the next decade."

"Reform policies with a pro-growth tax plan, a new modern regulatory framework, an America-First trade policy, an unleashed American energy plan, and the “penny plan."

"Boost growth to 3.5 percent per year on average, with the potential to reach a 4 percent growth rate."

Konkrety w #!$%@?. genialne samozaoranie. ja wiem, że lewaki
  • Odpowiedz