Wpis z mikrobloga

Wybory parlamentarne 2015:

#4konserwy:

Nawet nam was nie żal xD Trolle z neuropy xD piecze dupka c'nie?


kilka miesięcy później?


#brexit

#4konserwy:

I co heeheheh xD pogonią teraz brytole muslimów a UE się rozwali xD I co lewaki? Dupa piecze?


kilka miesięcy później?


Dzisiaj:

Hehehehe i co #neuropa wy śmierdziele? Wasza hehe Clintonowa przegrała! Teraz będzie fajnie bo Trump i w ogóle xD


Za kilka miesięcy? Zgadujcie.

#bekazprawakow a szczególnie #bekazdebili

#amerykawybiera2016

  • 29
  • Odpowiedz
@nightmaar: nananana, #!$%@?.

@jan_skrzetuski: płaczę, łkam nad przyszłością moją, mojej rodziny jak i moich rodaków. Jestem wielce zatroskanym człowiekiem.

@DrDevil:

Nie zaśmiecaj tagu swoimi wymiocinami intelektualnymi.


Tłumacząc na ludzki:

Wyrażasz się całkiem mądrze ale się z Tobą nie zgadzam więc Cię obrażę.


@zielony-mis: Ale zwycięstwo PiSu było również celebrowane, nie wspominając o prezydenckich.
  • Odpowiedz
@Ofacet: Po prostu widzę, że wylewasz swoje żale na tagu, który do tego nie służy. Zachowujesz się jak pacan robiąc innym burdel na mirko i nawet nie wprowadzając nic merytorycznego odnośnie wyborów, które pozwoliłeś sobie otagować. Kilka paskudnie złożonych zdań rozdzielonych "enterem", poprzeplatanych tagami, śmiesz nazywasz czymś mądrym? Wybacz, ale to są właśnie "wymiociny intelektualne".
  • Odpowiedz
@DrDevil: o #!$%@? xD serio? Nie wierzę xD

Wejdź w ten tag i sobie poskrolluj. A potem napisz co trzeciemu postującemu że zaśmieca tag. No błagam Cię...

I wybacz że naraziłem Cię na swoją opinię. Ale nie martw się. Mam rozwiązanie, skoro moja krótka myśl tak bardzo Ci przeszkadza to jest taki fajny guziczek. "Zablokuj" się nazywa.

Nie krępuj się, śmiało. Wciśnij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja
  • Odpowiedz
czuję niepokój w trzewiach bo tendencja zachodnich społeczeństw do samogwałtu analnego przy pomocy stłuczonej butelki trwa i końca nie widać.

@Ofacet: pomijając Twoją dość obrazową metaforę: wahadło nastrojów społecznych wychylono zbyt mocno w lewo, więc odbija w drugą stronę. Ewolucyjny postęp jest akceptowalny, ale wykładniczy przyrost coraz durniejszych pomysłów i coraz bardziej duszących ograniczeń już nie. Odbicie jest nawet nie tyle nieuniknione, co już widoczne - pozostaje trzymać kciuki, że nie
  • Odpowiedz
@Ofacet wiem że trolle będziecie wrzucać takie rzeczy ale będą one nieuzasadnione. Śmiejąc się z wyborów parlamentarnych śmialiśmy się z waszej porażki. A i tak wiedzieliśmy że PiS i PO to jedno zło. Może poza paroma pisowcami na tagu.
  • Odpowiedz
wahadło nastrojów społecznych wychylono zbyt mocno w lewo


@rineo: w USA to jeszcze rozumiem, ale w Polsce to ono za bardzo na lewą stronę nawet nie wyszło...
  • Odpowiedz