Wpis z mikrobloga

hej, mam straszny problem. Nie mogłem zaktualizować CS'a bo wyskakiwał mi jakiś błąd z plikiem, resintalacje i sprawdzanie spójności nie pomagały. Postanowiłem zrobić reinstalację steama. No i tego steama nie mogę włączyć bo się pojawia taki błąd:
Failed to load steamui.dll
próbowałem:
pobrać jeszcze raz instalator steama, instalować kilka razy, usuwać wszystkie dane steama z rejestru, usuwać oraz wklejać z innych źródeł ten plik. I nic. Jakieś pomyśly mireczki? Bo ja już odpadam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgo #steam
  • 15
@KrystJan: Co do samego steama to nie wiem, tam się jakiś plik usuwało, ale nie powiem Ci z pamięci. Z samym CS'em miałem identyko problem i po długich godzinach okazało się, że winien jest... antywirus. Wyłączyłem go na czas aktualizacji, wszystko się pobrało, włączyłem i od tego czasu śmiga. Możesz spróbować podobnie, a nuż coś to da.
Z takich na szybko, zaczerpnięte ze steamcommunity, jak ogarniasz cokolwiek angielskiego to skumasz bez problemu:

NR 1:
"OKAY EVERYONE! i have found the fix, and it worked for one of my friends. all you have to do is restart your computer in Safe Mode. delete all of your steam files other than AppData and Steam.exe. double click steam.exe and it should successfully install the update!"

NR2:
"I fixed it a while ago,
W sumie dodam, że najpierw spróbowałbym sposobu nr1. Też trochę w swoim życiu ze steamem walczyłem i wydaje mi się to rozsądniejsze niż kolejna "solucja" ;)
Kwestia, czy szukasz w dobrym miejscu. U mnie ścieżka prezentuje się tak(steam zainstalowany na innej partycji): C:\Users\Nazwa_użytkownika\AppData\Local\Steam

Katalog oczywiście ukryty.
No to trochę brak mi już pomysłów. A próbowałeś wywalić wszystkie pliki z katalogu steama za wyjątkiem steam.exe(ewentualnie jeszcze folderów steamapps i userdata), a potem go uruchomić?
No ja też już ledwo żyję. Odzwyczaiłem się od siedzenia do tej godziny, ale przez te wybory nie mogę się oderwać sprzed kompa :D
Swoją drogą zajrzyj na pw. Podrzuciłem Ci pare linków, może się nadadzą, ja o tej godzinie już nie myślę.