Wpis z mikrobloga

@erbo: No dobrze funkcjonowało ale reforma sama się nie stanie.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/likwidacja-gimnazjow-ile-bedzie-kosztowac,98,0,2186082.html#utm_source=feedly&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

Rząd zadecydował we wtorek o likwidacji gimnazjów i przywróceniu ośmioletnich podstawówek. Problem w tym, że nikt nie wie, ile ta cała operacja będzie ostatecznie kosztować. A może to być nawet kilka milionów złotych na jedną gminę. Tych jest w Polsce prawie 2,5 tysiąca.
  • Odpowiedz
serio? Wystarczy zamienić tabliczkę na budynku z gimnazjum na podstawówka i po sprawie?


@k1fl0w: No to podaj jakie jeszcze widzisz gigantyczne koszty?
  • Odpowiedz
@erbo: @hreselvger przedstawił tutaj grafikę ale i tak wydaje mi się, że jest bardzo niedoszacowana jak inne programy rządu. I teraz pytanie, czy na pewno to jest #dobrazmiana biorąc pod uwagę koszty i to, że gimnazja się sprawdziły.
  • Odpowiedz
przedstawił tutaj grafikę

@k1fl0w: A czy ja pytałem o śmieszną grafikę ze źródłami finansowania, czy o to żebyś przedstawił mi konkretne gigantyczne koszty które generuje ta reforma?

że gimnazja się sprawdziły.

xD Dx
Zapytaj dowolnego nauczyciela liceum z 20 letnim stażem czy gimnazja się sprawdziły.
  • Odpowiedz
śmieszną grafikę


@erbo: co w tej grafice śmiesznego?

Zapytaj dowolnego nauczyciela liceum

Może zapytać tych nauczycieli, którzy protestowali i protestują
  • Odpowiedz
co w tej grafice śmiesznego?

jak te wyliczenia są śmieszne


@k1fl0w: Przecież to nie są żadne wyliczenia, to jest jedynie jakieś zestawienie źródeł finansowania.
Ja nie pytałem o źródła finansowania, tylko o realne koszty reformy.

Danie grafiki z penisem miałoby taką samą wartość merytoryczną, jak ta grafika o której piszesz, bo to jest nie na temat.
  • Odpowiedz
odpowiesz na pytania?


@k1fl0w: To ty twierdzisz że koszty będą ogromne, więc sam najpierw podaj źródła tych rewelacji.
Na razie to nie tylko nie potrafisz podać źródeł, ale nawet wymienić słownie tych potencjalnych gigantycznych kosztów.
Ucieczka przed odpowiedzią, w zadawanie jakiś bezsensownych pytań jest żałosna.
  • Odpowiedz
nieprawda, ja zapytałem:


@k1fl0w:

A może to być nawet kilka milionów złotych na jedną gminę

i tak wydaje mi się, że jest bardzo niedoszacowana jak inne
  • Odpowiedz
@erbo: jakies nadgodziny robisz tu ostatnio? Az cie odblokowalem zeby archiwizowac twoje wpisy latwiej, swietnie sie to czyta w wiekszych partiach.
  • Odpowiedz
to był cytat ze źródła


@k1fl0w: jedno to był cytat, bez źródła, typowe dane z dupy "dziennikarza"
a drugie to były przemyślenie twoje, bez źródła, bez danych - typowe info z dupy
  • Odpowiedz
jakies nadgodziny robisz tu ostatnio?


@Haqim: Weź sobie policz ile dodaje wpisów dziennie, a ile gówna wrzucają te antypisowskie trolle - 10,20 czy 30x więcej?
  • Odpowiedz
jedno to był cytat, bez źródła, typowe dane z dupy "dziennikarza"

a drugie to były przemyślenie twoje, bez źródła, bez danych - typowe info z dupy


@erbo: i jeszcze raz?
Masz inne? Odpowiesz na pytania?
  • Odpowiedz