Wpis z mikrobloga

@archstanton: Liść w policzek? O to prosili fani z całego świata, i ich prośby, zostały wysłuchane. Cdpr kiedyś wysłuchał kogoś próśb, czy raczej zawsze robili co chcieli? No właśnie :)
@pirat-drogowy-50: Nie porównuję do gier RPG, tylko do wieśmina 3. Może z wyjątkiem zmiany w grafice, te gry są podobne, w obu mamy eq itd.:)
@kazzr: Grałem w wiele gier, i uwierz, że Diablo 3 to nadgra, która nie
@Jurigag: Nie gram w jakieś darmowe gry dla biedaków, szkoda mi miejsca na moim szybkim ssd. Jestem pewien, że gdyby ta twoja gierka była dobra, to nie byłaby darmowa. Istnieją pewne wyjątki od tejże reguły, czytaj wieśmin
@Bujak: To niczego nie wnosi do dyskusji.
@blackfish702: jest darmowa bo o tyle więcej ludzi w nią gra i z mikropłatności zarabiają że mogą sobie na to pozwolić, twoje gówno o nazwie diablo 3 musi być sprzedawane za grube pieniądze żeby na siebie zarobić xD

wytłumacz mi znowu - czemu porównujesz dwa różne gatunki gier ?
@Bujak: Proszę, nie zasmiecaj dalej tego wątku jakimiś bzdurnymi obrazkami.
@Jurigag: Bo są to gry za te same pieniądze, ale Diablo 3 bije na głowę wiedźmina.
W Diablo 3 fabuła jest świetna. Miałem świeczki w oczach, kiedy dowiedziałem się że to Lea jest Diablo. A przy wiedźminie? Jakieś polackie teksty, zero klimatu. No ale cóż, niektórzy lubią grać w gry zrobione pod hajs.
@blackfish702: jeszcze z tą świetną fabułą w której jesteś ciągnięty jak po sznurku XD przecież w diablo fabuła się nie liczy, to jest zupełnie innych gatunek gier

nie porównuje się gier z różnych gatunków, diablo 3 to hacknslash, przez jakieś 90% graczy jest to uznawazne obecnie ze odrębny gatunek od cRPG i tyle

to ty podaj jakoś argumentację że wiedźmin ma słabą fabułę co tutaj próbujesz pisać, bo wg jakiegoś 99.(9)%
@Jurigag: Pokaż mi takie obiektywne badania, nie jakieś polskie, ale obiektywne badania o tych domniemanych 99%. Tutaj nie ma czego argumentować - wasz wieśmin to produkt niedokończony, jest jak rozrzutnik do gnoju przy brylancie, czyli diablo 3.