Wpis z mikrobloga

  • 42
@grim_fandango kto twierdzi że ich to nie obchodzi? Środowiska inteligenckie które wspierają w większości Clinton jasno mówią o jej przewinieniach.

Ale łatwo jest je zignorować kiedy jej kontrkandydatem jest jawny debil, kłamca, osoba skrajnie antynaukowa, osoba której praktyki biznesowe były jawnie niemoralne, osoba o zerowej wiedzy na temat geopolityki oraz której postulaty zagrażają ekonomii całego świata.
  • Odpowiedz
kto twierdzi że ich to nie obchodzi? Środowiska inteligenckie które wspierają w większości Clinton jasno mówią o jej przewinieniach.


@Ofacet: mówią, że te przewinienia są niczym bo trum w locker room talk móiłto co każdy facet na świecie mówi o atrakcyjnej kobiecie

taka prawda
  • Odpowiedz
@Ofacet: i myślisz,że on te postulaty zrealizuje? to zwykła kiełbasa wyborcza,Polonii w Chicago obiecał zniesienie wiz i pewnie o tym zapomni po zwycięstwie,zbiera głosy od określonej grupy wyborców,już o tym pisałem,że nawet jeśli wygra to w pierwszy dzień urzędowania odpowiednik Palacza z X files go grzecznie usadzi
  • Odpowiedz
  • 1
@plumkajacy_kalafior

mówią, że te przewinienia są niczym bo trum w locker room talk móiłto co każdy facet na świecie mówi o atrakcyjnej kobiecie


Blablabla, weź przestań belkotac. Poza tym ja mówię o środowiskach inteligenckich a nie o jakiś twoich urojeniach.

@Hamouma więc sugerujesz że trzeba głosować na debila bo prawdopodobnie nie zrealizuje swoich postulatów? A co jeśli to zrobi?
  • Odpowiedz
@Ofacet: Ptysiu,na nikogo nie trzeba głosować,bo jesteśmy w Polsce,no chyba,że masz prawa wyborcze usa to wtedy ok,mnie te wybory anie nie grzeją ani nie ziębią,to inni robią z tego wojenkę lewak-prawak,gdyby to ode mnie zależało to nie dopuściłbym ani jednej ani drugiego do fotela prezydenckiego ot,co
  • Odpowiedz
@Ofacet: > kto twierdzi że ich to nie obchodzi? Środowiska inteligenckie które wspierają w większości Clinton jasno mówią o jej przewinieniach.

Ale łatwo jest je zignorować kiedy jej kontrkandydatem jest jawny debil, kłamca, osoba skrajnie antynaukowa, osoba której praktyki biznesowe były jawnie niemoralne, osoba o zerowej wiedzy na temat geopolityki oraz której postulaty zagrażają ekonomii całego świata.
  • Odpowiedz