Wpis z mikrobloga

@PanSowaa: brałem za taką usługę 30zł od znajomych.... Jakieś 10 lat temu :P
dla mnie 50zł za to to dużo, bo sam to sobie zrobię i szkoda mi było wydawać pieniądze. Ale biorąc pod uwagę że ktoś musi na tym zarobić i z tego się utrzymuje to mało.
  • Odpowiedz
@grub3r: o kurcze, no to widzisz. Ja się czułem dziwnie jak brałem 60 zł bo wyczyściłem kompa (ewentualnie cały laptop wyczyściłem z zewnątrz i wewnątrz xd) bo czułem się jakbym kogoś naciągał
  • Odpowiedz
Swego czasu jakiś Janusz wynajął znajomego do reinstalacji systemu. Umówili się na 50 złotych. Janusz cały czas siedział przy znajomym i jak doszło do płacenia powiedział:
"Panie, ale #!$%@? 50 złotych za siedzenie i patrzenie w komórkę to ja nie dam (znajomy przeglądał sobie internet w czasie jak się instalowało). Dwie dychy za taką robotę mogę dać" i wyjął dwadzieścia złotych. Znajomy bez słowa wsadził pendrajwa, jebnął formata, wziął dwie dychy, powiedział
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska znajomi mają osobny cennik, chodzi mi o ludzi "z ulicy". Wiem, że ceny są zależne od rejonu, mam znajomych którzy biorą po 200zl i też nikt nie narzeka. I raczej staram się nie robić tego na miejscu tylko u siebie więc dochodzą też koszta paliwa.
  • Odpowiedz