Wpis z mikrobloga

Elo. Znowu mam do Was pytanie.
Czy spotkaliście się z agencjami, które poszukują elektryków? Mój kolega pracuje obecnie dla jakiegoś polaka i jak to często bywa, niezbyt ta współpraca ostatnio wychodzi.
Szkoda, żeby chłopak się męczył.

#uk #birmingham
  • 9
@rvek: Z tego co mi mówił to zrobił 17 + zdał egazmin techniczny w Polsce.
Mówi, że dom by na spokojnie ogarnął (często poprawia fuszerkę po angielskich fachowcach) + montaż kamer. Planuje ogarnąć jeszcze kurs na zwyżki.
Co do języka to uważam, że się dogada.

@matiit: Indeed był i jest, ale on nie ma zamiaru tracić czasu na wysyłanie CV i czekanie na odpowiedź.
Agencje nie są idealne, ale często
@matiit: Stracę 5min (ja, nie kolega), by napisać 1 wpis i pare komentarzy. Nawet jeżeli znajdzie się 1 osoba, która się tym podzieli, to chyba warto, nie sądzisz?

Mikroblog to nie tylko żałośni ludzie, którzy próbują śmiać się ze wszystkiego co popadnie. Jest tutaj wiele wartościowych i pomocnych ludzi.

Może też źle ująłem. Nie miałem zamiaru napisać, że wysyłanie CV przez indeed, czy inne tego typu strony to strata czasu. Jednak
Może też źle ująłem. Nie miałem zamiaru napisać, że wysyłanie CV przez indeed, czy inne tego typu strony to strata czasu. Jednak wysłanie dajmy na to 10CV i czekanie tygodniami na odpowiedź i przez ten czas nie robienie nic innego w tym kierunku, to jest strata.


@damian91: Ok

Zgadzam się, że źle to ująłeś.

Ja nie pomoge, nie jestem z branży, mogę tylko życzyć powodzenia.