Wpis z mikrobloga

#pijzwykopem #niepopularnaopinia #choroba

Będzie bardzo niepopularna opinia, za ten czyn wielu by mnie zgnębiło i zlinczowało, wiecie co, wylałem prawie całą łychę, wiskacza do zlewu, normalnie, mnie cofło, kilka razy, to chyba jakiś odruch warunkowy czy może niewarunkowy, pije od ośmiu miesięcy, już nie mam sił ;/ cala ta sytuacja buduje mnie w przekonaniu że nie jestem alkoholikiem, wylałem do zlewu prawie całą butelkę, Jima beama, mam to w dupie.

O gurwa cebula, a po co marnować kase, trzeba było oddać potrzebującym, a ja wam powiem a chój z potrzebującymi alkoholikami, ktorzy by się tej flaszki napili, mam to w dupie, grunt, że nie będę pić tego gówna dziś, i że nie będzie mnie kusić z rana, i że nie będę zwracał, ostatnio taki epizod w moim żcyciu że pije mocniejsze trunki, przez ostani miesiąc poszło kilka butelek Jasia wędrownika, wracam do piwa, nie wytrzymam takiego stężenia.
  • 9
@NordArt: Nie nie kupie, kupie sobie jedno - dwa - cztery piwa przeniczne, i będę je pić przez kilka godzin, bardzo lubie piwo, taki mam plan, nie oszukujmy się, bo nie będę kłamał ani siebie ani Ciebie i innych że pije, ale umiem też pić inaczej, nie tak ostro..
@Drake1 jak dla mnie prędzej, czy później wrócisz do ciągu i ostrego chlania, to chyba nieuniknione:/ sam mam z tym mały problem. W kazdym razie, życzę Ci powodzenia.
@Illegal88: Olać czym to gówno w praktyce jest, ale na oryginalnym pisze jak byk, Kentucky Straight BURBON, ale na dole, dopisane jest jak byk, WHISKEY, burbon to po prostu wiskacz Amerykański, oparty na bazie kukrurydzy, oni mają wszyszstko oparte na kukurydzy GMO, niczym z interstelar ;)
@Illegal88: Prawda, ale chodzi bardziej o walory smakowe niż nazewnictwo , może w wypadku dżentelmena z klasą, jaki pije whiskacza od czasu do czasu i się na tym zna, i płaci za szklankę wiskacza xx dolarów - albo w cenie całej komercyjnej butelki, takiego który gustuje w odmianach, czy dla którego rolę gra splendor , to gra rolę, ale nie dla przeciętnego pijusa ;) tak czy siak, jak to określiłeś to